PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 369
ocen
6,8 10 1 40369
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Po latach wróciłam do Kryminalnych i oglądam na playerze od początku, odcinek po odcinku. Naprawdę dobry serial, wciągający i zrealizowany na niezłym poziomie, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę tamte lata. (Boże to już 15 od 1 odcinka minęło!)
Oczywiście widzę pewne niedociągnięcia, czasami naiwność fabuły, ale i tak jest nieźle. Można powiedzieć, ze to arcydzieło przy tej sieczce, którą obecnie serwuje TVN i nie tylko. Poza tym mam ogromy sentyment z dzieciństwa, który nie pozwoli mi ocenić tego serialu w 100% obiektywnie. Odcinki ciekawe, niezła gra aktorska i ta piękna Warszawa w tle. Śmiesznie obserwować jak to się wszystko zmieniło, moda, miasto. No i Zawada <3 Włodarczyk miał tu rolę życia. I nawet Karolak nie był irytujący. I zawsze mi było szkoda tego biednego Marka, ta jego Patrycja to mego wku***jąca postać, wredna sucz. Takiego chłopa to powinna na rękach nosić. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones