PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 369
ocen
6,8 10 1 40369
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Pytanko...

ocenił(a) serial na 9

Cześć. Mam pytanko odnośnie wątku miłosnego Marka i Basi bo dopiero teraz zaczęłam oglądać w necie ten serial. Oni w końcu będą razem czy nie? Ta historia ma happy end?

ocenił(a) serial na 10
Kala2153

Nie wiadomo czy Happy End, bo zakończyli serial w takim momecie że nic nie wiadomo. Nie niszcz sobie niespodzianek :) na którym odc. jesteś?


Spolier!





będą się spotykać ale sporo czasu minie


jak chcesz pogadać to pisz 8375821

ocenił(a) serial na 9
Alexa1694

jestem dopiero przy 20

ocenił(a) serial na 9
Kala2153

obejrz do konca

ocenił(a) serial na 9
marcinek77

mam zamiar:)

użytkownik usunięty
Kala2153

kala nie rob z tego serialu drugiej "julki" albo "brzyduli"...

ocenił(a) serial na 9

tak się składa, że nie oglądałam, ani jednego, ani drugiego:)

użytkownik usunięty
Kala2153

ale masz mentalnosc conajmniej do "na wspolnej"

ocenił(a) serial na 9

tego też nie oglądam:)
lubię po prostu jak w serialu kryminalnym są jakieś inne wątki, a że tu jest akurat miłosny i byłam ciekawa jak on się zakończy to zapytałam.... tyle:)
seriale typu julka, brzydula, m jak miłość, barwy szczęścia i na wspólnej są nudne.

użytkownik usunięty
Kala2153

to dobrze...

ocenił(a) serial na 10
Kala2153

dokładne, też tak lubię :) poza tym CSI też jest serial kryminalny ale też są wątki. Jakby całkowicie kryminalny to byłby nudny. też nie oglądam Julka, M jak Miłość, Barwy szczęścia (może od czasu do czasu jak nie ma nic w TV), Na Wspólnej.

mogliby zdjąć z anteny "Na Wspólnej" a przywrócić "Kryminalni" a nie robić jakieś serialiki typu "Majka" "Julka" albo które nie wypalają np. jak "Układ Warszawski"

Alexa1694

Kiedy będą się spotykać? Kończę siódmy sezon i jak do tej pory raz się całowali w hotelu i nic poza tym...

ocenił(a) serial na 9
eukalyptus

tak jak napisała Alexa, to pewnie będzie takie niedopowiedziane albo zaczną dopiero w ósmym sezonie żeby zostawić tak zwane "zakończenie otwarte":)

a propo
skończyłam 3 sezony i mam dwa ważne pytania: 1) czy Baśka będzie w ciąży? 2) gdzie się podziała (ta fstrętna) patrycja z Krzysiem? :(

użytkownik usunięty
Kala2153

1. Na mówienie o tym stanowczo za wcześnie, skoro jesteś w trzecim sezonie ;D
2. Patrycja z Krzysiem... Też zobaczysz, bo to będzie dosyć skomplikowana historia.

PS Moim zdaniem jedne z najlepszych odcinków dopiero przed Tobą (mój ulubiony - 4 sezon). I mam do Ciebie ogromną prośbę - wiem że jesteś ciekawa, ale nie pomijaj odcinków. Oglądaj po kolei, bo wtedy jest większa frajda i emocje. ;)

ocenił(a) serial na 9

właśnie się zastanawiałam czy nie pominąć kilku odcinków ale doszłam do wniosku że i tak je obejrzę wcześniej czy później więc oglądam po kolei:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones