PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 351
ocen
6,8 10 1 40351
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Wg mnie to najlepsze odcinki tego serialu. Potem był już bardzo przewidywalny i troszkę
nudnawy - odcinki wg ciągle tego samego schematu. już na początku odcinka było
wiadomo kto popełnił zbrodnię ;(

ocenił(a) serial na 10
miszmisz

wlasnie nie zgodzę sie z Toba. Ja osobiscie bardzo kryminalnych lubie ale tryptyk mi cos za bardzo nie podchodził..
za to najlepsze moje odcinki to: Okularnik, Reporterzy, skok, Miasteczko, Pułapka, Polowanie, Na śpiocha, poniżej zera, pokonać strach, dobrana para, Egzamin, koks.
To są odcinki ktore najbardziej utknęły mi w pamięci..
Głownie najbardziej podobał mi sie odcinke Okularnik i reporterzy... ale ciezko tez jest sie zastanowic.
piszcie jakie Wy lubicie

ocenił(a) serial na 6
astok0

Wow! Jestem pod wrażeniem znajomości serialu widać, że naprawdę jesteś jego fanem ;)

ocenił(a) serial na 10
miszmisz

no mozna powiedziec ze lekkim fanem jestem ;-) obejrzałem wiekszosc odcinkow po kilka razy i kupilem ksiazke 'Świat Kryminalnych'- polecam :)

użytkownik usunięty
astok0

przybij 5 :) również jestem lekkim fanem serialu.

użytkownik usunięty
astok0

Moje ulubione na pewno
Tryptyk śląski
Na śpiocha
Egzamin
Koks
odcinki na Malcie :)
Dyptyk Gdański
Gra 1 i 2
Pętla słynne mówiłem że zrobisz z niej policjanta :) <3
Reporterzy
Polowanie
Powrót
Dobrana Para
Miasteczko
Pułapka

ocenił(a) serial na 8
astok0

Jestem w trakcie oglądania po latach i uważam że ''Miasteczko '' i odcinek z napadem na Real to narazie najsłabsze . Walduś mnie za bardzo nie przekonał.

SebastianNiestudent

A ja uważam że Miasteczko to najlepszy ep 2 serii ,Żukowski zagrał naprawdę dobrze.

ocenił(a) serial na 10
miszmisz

najlepsze odcinki kryminalnych to właśnie tryptyk ! <3 uwielbiam.

użytkownik usunięty
IssaBella

zgadzam się chociaż brakuje w nim Marka ;( szkoda bo mógł wynosić Basię z trumny, czekałem na taką scenę a tu nico ;(

użytkownik usunięty
miszmisz

według mnie Tryptyk świetny chociaż brakuje mi Marka szkoda że go nie było. Powinien on Basie wynosić...

serial do Malty mi się bardzo podoba :) nie mam zastrzeżeń :) potem głupie kłótnie Basi i Marka z błahego powodu. Słaby wątek Dumicza

użytkownik usunięty
miszmisz

ogólnie 1 sezon oraz połowa 6, 7 sezon i pierwsza połowa 8 to takie W11

Tez uwielbiam ten odcinek. Ale też mega byłam rozczarowana, że nie było Marka i to on nie uratował Basi. Wiem ze to nie romansidło ale wydaje mi się, że o wiele lepszy byłby wtedy odcinek..
A może mi ktoś powiedzieć jak wkoncu skończyli się Kryminalni? Bo nie oglądałam baaaardzo dawno ostatniego sezonu. Kojarzę tylko coś ze Marek przyjął strzał, który miał być dla Basi?

użytkownik usunięty
noname_21

Kryminalni się skończyli uśmiechniętą trójką. Nijak właściwie się skończyli.

Aha to świetnie ... :D a przypomni mi ktoś jak to się stało, że Iza (Joanna Liszowska) rozstała się z Adamem?

użytkownik usunięty
noname_21

stwierdziła że nie pasują do siebie z Adamem. Bo on tylko śledztwo traktuje poważnie

Dzięki wielkie :)

miszmisz

A według mnie najlepsze odcinki to te z Krakowa z Leszkiem Orliczem bardzo wciagjace .Natomiast te z Grabarzem jakoś mnie nie wciągnęły przynudzaly momentami .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones