PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 364
oceny
6,8 10 1 40364
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Czy ktoś jeszcze oprócz mnie zauważył i odczuł brak jakże wspanaiłego aktora Maćka Zakościelengo bez niego ten serial już nie jest taki sam!!!! Wracaj!!

ocenił(a) serial na 2
BliSsy

JA JA JA!!!!

On musi niedlugo wrocic !!! :):):) Bo oglądalność spadnie :):):)

someone_

Zakładamy fan-club Macieja Zakościelnego i robimy bojkot serialu!!!
Jeśli Maciej nie wróci to połowa Polski przestanie oglądac serial!!!
ps.Maciej niedługo wróci-już ja to wiem-miał odejść tylko albo az na 5 odcinków-obstawiam,że w następnym nastapi triumfalny powrót...
Pozdrawiam!

Sara_von_Krolock

Dziewczyny to jak zakładamy klub wsparcia dla Maćka Zakościelnego??J jestem za:P:P A tak serio to życie bez niego straciło senes hehe Można zawsze oglądać stare odciniki i serie ale to już nie to samo....... CHLIP

BliSsy

Jaaa!!! Strasznie mi go brakuje!!! Co prawda nadal występuje przecież, ale to już nie jest to samo co przedtem, a to nie tylko przez tę jego głupią Patrycję, ale po częśći przez to jej ciągłę trucie mu w ucho. Ale on odszedł przecież a końcu z własnej woli, gdy tamten gościu co zabił nauczycielkę powiedział mu coś o tym że psy nei powinny mieć dzieci. Szczerze ubolewam że Marek nie pracuje już w policji. Mam nadzieję że wezmą pod uwagę nasze męczarnie i że Marek wróci do policji... bo bez niego łapanie złoczyńców i prowadzenie śledztwa nie ma takiego uroku jak przedtem...:(

P.S. Powinien być jeszcze jeden odcinek po tych dwóch o tym Leszku Orliczu, bo przecież na końcu był pogrzeb jego brata a on uciekł więc powinni go jeszcze znaleźć i zamnkąć!!! Taka to jest właśnie w polsce sprawiedliwośc! Bez urazy oczywiście ale z pewnością wyjadę stąd po ukończeniu 18 lat.

Corka_Lorda_V___

Ja mam 20 lat (za dwa miesiace skończe) i w sumie nie wiem co robie w Polsce.
Ale mam zamiar ją zmienić.

ocenił(a) serial na 2
Sara_von_Krolock

ja nie snuje takich odleglych planow :)):):) moze nie dozyje ?? :)

ja mam zamiar wyjechać, natrąbic sobie kasy i wrocic do Polski z jakims przystojnym hiszpanem (ewentualnie moze byc fin :))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones