PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 364
oceny
6,8 10 1 40364
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Chciałam podzielić sie z wami pewną ciekawostką którą podała jedna brukowa gazeta dlatego niewiem czy jest do końca prawdziwa.Otóz okaże sie że Basia będzie w ciąży!! I to na dodatek z tym architektem sztuki który okazał sie przestępca i być może on właśnie zabiła ojca swojego dziecka....Ale czy to prawda dowiemy sie w lutym kiedy tvn wyemituje nowe odcinki serialu... pozdro dla fanów

BliSsy

własnie chciałam o tym napisać! :) cieekawie bedzie

oliina

Ohoho :D:D To oni ze sobą wogole spali??????????!!! Bedzie ciekawie :D:D Naprawde..... :)

ale pewnie Marek bedzie je wychowywał jak swoje ::P:p;p

ahcynk

no własnie tez byłam zaskoczona, nie sądziłam, że ze soba spali...
a tak wogóle to nie wiem czemu napisali, że zabiła ojca swojego dziecka jak ona przecież nie zabiła Leszka... a może ojcem dziecka będzie Marek?? ;) ;) ;) a może wogółe nie bedzie żadnej ciąży i to kaczka dziennikarska

oliina

Możliwe możliwe że to dziecko będzie Marka a Patrycja z tym małym wyjadą gdzieś daleko...:D A Marek i Basia będą już na zawsze razem :P Niewiem jak wy ale ja tam nie lubię tej całej Patrycij i chce żeby Marek był tylko i wyłącznie z Basią...!!!

BliSsy

ta Patrycja jest do du**!! przy Baśce to sie ona może schować! Najlepiej by było jakby ta patrycja gdzies se pojechała, ale bez Krzysia no bo marek nie moze bez niego zyc raczej...

oliina

Zgadzam sie z wami!! Tylko szkoda,ze tworcy serialu sie nas nie sluchaja... x(

ocenił(a) serial na 6
Itsuki

ja czytałam, że Basia i Marek będą ze sobą..

Wczorajszy odcinek był świetny! ):D

Little_My

a mnie się wczoraj główny watek nie podobał... tem hip hop to już wszędzie wlezie :/ ale wątki postronne, czyli złe samopoczucie Basi (wiadomo o co chodzi) i patrycja z tym jakimś swoim gachem to było niezłe :)

ocenił(a) serial na 6
oliina

Właśnie fajnie :D Było wesoło. Chociaz też uż mam dosyc hip hopowców w kazdym filmie.

A wątek z tym gościem Patrycji to był doskonały. Może Marek się opamięta i ją pobije? (to był żart :D)

Little_My

Mi tak w sumie odcinek podobał się średnio chociarz był reżyserownay przez samego Vegę ( twórcy filmu "Pitbull")Jak dla mnie za dużo tu rozpierduchy ale reszta spoko czyli to że Marek w końcu przejrzał na oczy i zauważył że tak Patrycja ma go gdzieś......!!!Marek powinnien pokochać dziecko Basi jak swoje i byłoby ok.:D:D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones