PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 369
ocen
6,8 10 1 40369
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Nie mogą jej zabić! :( Już lepiej Zawadę albo Marka. Czy to był ostatni odcinek? Czyli Basia już się nie pojawi w kolejnej serii? Bo nie wyobrażam sobie żeby ktoś ją uratował. Ani Zawada SuperCup, ani MArek SuperHero nie zdążą tym razem :/

globus

buu.. Wydaje mi sie ze Basia jakims cudem sama sie wydostanie ;D

globus

buu.. Wydaje mi sie ze Basia jakims cudem sama sie wydostanie ;D

globus

buu.. Wydaje mi sie ze Basia jakims cudem sama sie wydostanie ;D

globus

buu.. Wydaje mi sie ze Basia jakims cudem sama sie wydostanie ;D

ocenił(a) serial na 5
globus

albo sama sobie poradzi i nie będzie potrzebowac super-herosów lub ktoś nagle się pojawi i ją uratuje. to będzie tak samo, jak z markiem przykutym kajdankami do bomby (czy jak to tam było)czy zawadą przywiązanym do kamienia przy zbliżajacym sie przypływie -zbawienie pojawi się nagle, ale już w następnym odcinku:D

globus

Chodzą plotki ze do bagażnika Toyoty Basi schował się Dumicz w pełnym Aqualungu - "bo nie kręci go papierkowa robota"

MacVas

Zauważyliście, że samochód, którym jechała Basia, zanim wpadła do wody to Toyota Corolla, a kiedy Basia była już w wodzie, to był inny samochód?

tomek141991

...w dodatku od razu pełen wody. Nie powinna poradzić sobie sama, bo ciśnienie nie pozwoli jej otworzyć drzwi. Nie powinien również nikt jej pomóc, bo nawet, jeśli ktoś widział jej jazdę, to zanim kogokolwiek zawiadomi, ktoś tam zanurkuje i ją wyłowi, minie z godzina. A mózg bez tlenu umiera po trzech minutach. Zatem, jeśli ona przeżyje, to trzeba będzie zmienić tytuł na "Kryminalni pełni cudów";P

ocenił(a) serial na 10
_eFFcia_

Ale zauważcie tez, że Basia miala nad sobą szyberdach, który mogła wybić lub nawet przejsc jakoś do tyłu i wybic tamte szyby, no ale, my - widzowie, bedziemy musieli poczekac do września żeby zobaczyc co sie stanie ;)

globus

Ja zawszer mam taką wyobraźnie, która u mnie spowodowała brecht kiedy zobaczyłam ta scene na koniec serii--chodzi o to ze przez całe wkacje jakby nie było ona sie topiła....!!!Wiem ze to głupie, ale chce mi sie śmiać ironicznie

globus

Basia wydostaje się z zatopionego samochodu. Szukając pomocy, wychodzi na jezdnię. Na drodze napotyka auto, które ścigała. Policjanci, gdy przybywają na miejsce zdarzenia, odnajdują w rzece zwłoki.


http://www.telemagazyn.pl/program/3438835177.html

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones