PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785275}

Krypton

6,2 2 692
oceny
6,2 10 1 2692
Krypton
powrót do forum serialu Krypton

Czy nie lepiej było by zrobić serial o dzieciństwie Supermana i o interakcji z rówieśnikami wydaje mi się że to ciekawszy pomysł niż o dziadku supermana.Tylko DC musiało by zaryzykować młodego aktora jeśli dalej tak DC będzie robić to Marvela nigdy nie dogoni.

xardas334

W zasadzie to jest serial o młodości Supermana. TAJEMNICE SMALLVILLE, więc wydaje mi się ze o dzieciństwie jako takim nie byłoby sensu robić...

ocenił(a) serial na 6
OozoruGoku

Po co robić serial o Supermanie którym głównym bohaterem nie jest Superman. Co do serialu o młodości Supermana chodzi mi o serial max 2-4 sezony po ok 13 odcinków tak jak to np robi Netflix z Daredevilem który jest mroczniejszy niż jakikolwiek serial DC. Konkretnie chodzi mi o serial jak wyglądało np Metropolis przed supermanem jak Clark radził sobie z relacjami z innymi jak młodąść go ukształtowała co sprawiło że Clark w przyszłości zawsze najpierw próbuje pomóc antagoniście a dopiero gdy to nie wychodzi to ostateczną drogą jest przemoc

xardas334

Pomyliłeś fora.

użytkownik usunięty
xardas334

tez bym tak wolala

xardas334

Tak jak wyżej już wspomniał OozoruGoku, jest już serial o tym. TAJEMNICE SMALLVILLE, który pokazuje supermana, zanim został supermanem, czyli jego życie szkole średniej :) Porusza wątki, o których piszesz.

xardas334

oceniłeś serial przed obejrzeniem ?

ocenił(a) serial na 6
perlalei

Są Już odcinki a jak zmienię zdanie to zmienię ocenę jak na razie ten serial jest mierny. Jeśli chodzi o Tajemnice Smavile nie oglądałem go osobiście może zacznę ale wygląda na super telenowele a nie serial o najbardziej rozpoznawalnym herosie

xardas334

Mierny to ocena 3 :) Tajemnice Smallville przedstawia dokładnie kwestie o których wspomniałeś wyżej, warto obejrzeć choć może się momentami dłużyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones