Krzyk (2015-2019)
Krzyk: Sezon 1 Krzyk sezon 1, odcinek 7
odcinek Krzyk (2015-2019)

W ukryciu

In the Trenches 41m
7,9 387
ocen
7,9 10 1 387
Krzyk
powrót do forum s1e7

bardzo dobry odcinek, ostatnia scena miażdży :D
jak wrażenia??

ocenił(a) serial na 8
damian_lademann

No cóż byłego Emmy można wykluczyć z kręgu podejrzanych :D Mam dziwne wrażenie że to ktoś z dorosłych zabija.Stawiam na nauczyciela albo ojca Brooke :D

kacperowski20

Kieran & Audrey

damian_lademann

już sam nie wiem... policjant powiedział, że "ludzie nie rozpływają się w powietrzu". Gdy morderca uciekł od razu pojawił się Kieran..

ocenił(a) serial na 8
damian_lademann

To kto go zabił? :D Audrey? I jaki by motyw miała?

ocenił(a) serial na 10
damian_lademann

Ale Kieran był w domu Emmy ;)

ocenił(a) serial na 3
Batioo1

Na pewno nie jest to ojciec Brooke. Nie chciałby zabić własnej córki przecież, a w którymś odc morderca dal Emmie wybór Brooke albo ta azjatka.

ocenił(a) serial na 7
Batioo1

zauważmy fakt, że morderca pojawia się dopiero wtedy, gdy Kieran opuszcza kolację ;)

ocenił(a) serial na 8
damian_lademann

tak też uważam że to kieran, to nic że był w domu emmy, ale mógł to zrobić przecież 2 osoba która jest mordercą, jego wspólnik (bo to że jest 2 morderców to sprawa oczywista).

ocenił(a) serial na 4
kacperowski20

Nauczyciel na pewno nie, bo byłby zbyt oczywisty. Ojciec Brooke to byłby lekki absurd... Ale z dorosłych to szeryf może być zabójcą.

Moim zdaniem morderców będzie dwóch, tak jak w filmach... Moje typy to Noah, szeryf i Kieran.

Riley mógł przecież zabić wspólnik Noaha, abyśmy go nie podejrzewali.

ocenił(a) serial na 8
MrJigssaw

Kieran coś podejrzany jest szczególnie że wbiegł zaraz po tym jak zabójca uciekł :D Też myślę że z kimś współpracuje może z kimś dorosłym? :D

kacperowski20

w promo nowego odcinka jest (SPOILER!) porwanie szeryfa, więc tego pana chyba też można wykluczyć?
Swoją drogą, morderca bardzo lubi porywać hahah :D

ocenił(a) serial na 8
damian_lademann

Widziałem :) Jakoś po przemyśleniach na pierwszy plan wychodzi mi Kieran & Audrey

ocenił(a) serial na 7
kacperowski20

Dla mnie to może być jednak Noah ze wspólnikiem. Może to się wydawać oczywiste przez jego fascynację zabójcami, ale fakt, że zna się na technologii, udaje niezdarę(żeby ukryć swą drugą tożsamość). Mógłby współpracować z nauczycielem(Bransonem), sam fakt, że mieli jedną wspólną pogawędkę o tej solowej roli Noah jako Napoleon Dynamit czy coś jeszcze, skłania mnie to ku tej teorii mogli razem planować te rzeczy. Jedyne co jest trudne do rozwikłania to dlaczego mieliby ujawniać informacje o Brandonie Jamesie i Daisy, czy w ogóle ktokolwiek miałby to robić jeśli nie jest osobą z tamtych czasów.
"Kieran coś podejrzany jest szczególnie że wbiegł zaraz po tym jak zabójca uciekł"
Noah też nie widzieliśmy dopóki nam nie powiedział o tajnym wyjściu, dziwne, że jakoś morderca nic mu nie zrobił jak wybiegał.

ocenił(a) serial na 7
kacperowski20

A na Keirana coś mi się wydaje, że celowo chcą rzucić podejrzenia. To jest wygodne bo przyjechał do miasta zaraz przed zabójstwami, interesuje się Emmą, nie lubi Willa, miał akta sprawy Brandona Jamesa, nie pokazuje się go zbyt często(bo niby jest mordercą), nigdy nie był świadkiem ataku, ma informacje o nalotach policji(ojciec szeryf). To zbyt proste i nawet nie powinno się myśleć, że to Keiran, no chyba, że ktoś z autorów serialu takie gafy popełnia i wydał od razu zabójcę.

ocenił(a) serial na 8
HIKOL

a ja myślę że nie to nie gafy, po prostu nie wielki wysiłek, często tak jest że ten najbardziej oczywisty jest mordercą, naprawdę często, tym bardziej że się cholernie dziwnie zachowuje na zwiastunie który pokazuje parę scen z 3 ostatnich odcinków, linka nie podam żeby nie było hejtu że spojleruje, ja nadal sądzę że to kieran i ktoś, ale kieran też, poprostu czuję wewnętrznie że z nim coś jest nie tak no i....jakoś go nie lubię, nie wiem czemu, po prostu go nie lubię.

ocenił(a) serial na 7
Rrouge

No może być to prawda skoro pytał się Emmy czy nadal ma uczucia do Willa, a później "Brandon" go zabił. No nic trzeba czekać do ostatniego odcinka.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Kopsaj tego linka :D

ocenił(a) serial na 8
kacperowski20

https://m.youtube.com/watch?v=waWRWRGhg4c OSTRZEGAM PRZED KLIKANIEM, DUŻO SPOJLERÓW ITP., żeby później nie było na mnie hejtu, nikt nie każe nikomu klikać i kacper tylko nie rozmawiaj tutaj na temat tego, bo jak mówię dużo spojlerów i nie każdy sobie życzy, więc jak chcesz.to zobacz (na własne ryzyko), ale nie opisuj tu nic ani nie rozmawiaj publicznie tu na temat tego, bo nie każdy chce widzieć. JESZCZE RAZ OSTRZEGAM!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

A to widziałem już ale dzięki :)

kacperowski20

Czy Emma mogłaby być córką Brandona i Daisy?

ocenił(a) serial na 8
damian_lademann

Czy ja wiem ciężko stwierdzić.A po czym snujesz taką teorię?

kacperowski20

Nie mam pojęcia, byłby to bardzo ciekawy zwrot akcji. W serialach tego typu zazwyczaj są takowe haha

ocenił(a) serial na 7
damian_lademann

No coż ojciec Emmy na nagraniu powiedział, że "nie może uwieżyć, że spała(Daisy) z tym potworem". Ale dobrze wiemy, że morderca jest niezły w fabrykowaniu głosów, więc równie dobrze może chcieć skłócić rodzinę/sprowadzić do miasta ojca Emmy by się na nim zemścić(jeśli to Brandon lub jego brat) bo ja wiemy ślad po nim zaginął.

HIKOL

Raczej nie... Minelo lekko ponad 20 lat od tych wydarzeń a Emma ma dwudziestki. Takie moje przemyślenia:
Kieran jest podejrzany jako jeden z dwoch moich typow ale tak nachalnie ze moze tworcy robia to spejalnie by odwrócic uwage od kogos niepozornego jak np. Reporterka (zapomnialem imienia). Jest zawsze w tle, od poczatku próbuje sie zaprzyjaznic z Emma i ma mala obsesje na punkcie tematu. Pod pretekstem wywiadów od razu po pierwszym morderstwie chodzila i zbierala info, poznalawa wszystkich a inni chetnie sie z nia dzielili swoimi opiniami. Hikol rzuciles ciekawe podejrzenie apropo romansu Daisy z Brandonem, moze ta reporterka jest jakas szukajaca zemsty córka tego potworka i Daisy (odrzucona, oddana do adopcji po urodzeniu skoro Daisy byla niepelnoletnia i od razu po tych zajsciach zniknela z miasta + nowa tozsamosc) Troszke taka naciagana teoria ale od poczatku jest taka cichociemna. Mialoby to idealny sens w przypadku dwoch zabojcow bo tez srednio by mi sie chcialo wierzyc ze tak by ja zostawil gdy upadla i uderzyla sie w glowe :P

Vukodlak

Dla mnie Kieran też był oczywisty, myślałam sobie, że bez jaj, troch za BARDZO oczywisty. Ale potem było coś takiego w serialu, że Emma mówi do zabójcy przez telefon, że się nie podda i nie pozwoli, żeby on wygrał albo cuś w ten deseń, a zaraz potem w rozmowie z Emmą Kieran mówi jej, że przecież sama mówiła, że nie pozwoli mordercy wygrać.
Tak że teraz jestem na 99% oewna, że to on :D

Oczywiście jeżeli okaże się, że to nie on, będę tak samo usatysfakcjonowana, a co, fajnie jest być jednak zaskoczonym ;)

Rrouge

"jakoś go nie lubię, nie wiem czemu, po prostu go nie lubię"
to pewnie przez ten wąsik :D
Na mnie też nie zrobił jakiegoś super wrażenia, cos czuję, że jest trochę robiony na chłopaka Sidney z pierwszego Kryku, tylko że tamten był o niebo bardziej uroczy i charyzmatyczny.
Też obstawiam Kierana na mordercę, tylko jeszcze nie mam pomysłu na jego wspólnika/ wspólniczkę. Trochę podejrzana jest Piper z tym jej "mojego ojca zabito", hm.
Przyszło mi też do głowy, że Emma może byc córką Brandona, ale jak ktoś tu wspomniał, musiałaby być starsza. Szkoda, to byłby taki fajny wątek ;)

ocenił(a) serial na 7
kacperowski20

Mógł to sam zrobić. Zabójca pojawił się, kiedy Kieran niby to pojechał po Emmę. Był już pewny, że Emma jest w kręgielni.

ocenił(a) serial na 8
MrJigssaw

Noah raczej nie będzie, bo [SPOILER]scenę, którą dali do zwiastuna, gdy mówi, ze nie żałuje tego co zrobił, to prawdopodobnie chodziło o pomalowanie jego auta w 2-3 odcinku. Zrobili to według mnie dla zachęty do obejrzenia i podgrzania atmosfery.

Zwiastun ostatnich 3 odcinków wymiata. Strasznie podobają mi się ich przebrania w finale, będzie dużo akcji, to pewne. Nie mogę się doczekać. :)

kacperowski20

Ja obstawiam postacie o których tylko wspomniano. Mój typ to brat Brandona Jamesa :)

ocenił(a) serial na 8
Pat1991

Mi się zdaje że zabójca jest wśród nich :D

kacperowski20

Też jestem tego zdania ;] Tyle że ja obstawiam Kieran'a i Jack'a ;]

damian_lademann

Sądząc po finale Pretty Little Liars zabójcą pewnie będzie Brooke, która naprawdę jest Brandonem, ale zmieniła płeć. Oba imiona na B, przypadek?

efedrine

hahaha, wygrałaś :D

ocenił(a) serial na 8
efedrine

XDDDDDDDDDDDDDDD AHAHHAHA TO MNIE ROZWALIŁO ;D

ocenił(a) serial na 8
efedrine

w sumie... zapewne tak. Nieźle sie trzyma jak na byłego faceta :P
Ps. szkoda ze Will is dead :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones