PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=874603}

Książęta

Young Royals
7,4 7 052
oceny
7,4 10 1 7052
Książęta
powrót do forum serialu Książęta

Nie mogę wyłapać, kto powiedział "kocham cię" w ostatniej scenie ostatniego odcinka pierwszego sezonu. Z kontekstu wydaje się mi, że Wilhelm, przepraszając wcześniej ale nie jestem pewny.

ocenił(a) serial na 10
mrcnklsz

Wilhelm powiedział „przepraszam” a Simon „kocham cie”. Słychać to wyraźnie gdy wyłączysz polski lektor :)

Stokrotka4_fw

„Przepraszam” i „kocham cię” powiedział Wilhelm. Simon życzył mu tylko spokojnych świat.

mrcnklsz

wystarczy włączyć wersję z napisami po angielsku, i tam jest wskazane kto co mówi. Oczywiście to powiedział Wilhem.
Ogólnie polecam oglądanie serialu w oryginalnej wersji dźwiękowej z napisami - to najlepiej oddaje klimat tamtych miejsc i postaci.

ocenił(a) serial na 10
wolto

kurcze właśnie też nie jestem pewna. Z kontekstu wynikałoby ze Wilhelm ale wydaje mi się ze to bł głos Simona?

ocenił(a) serial na 8
ClaudiaFatima

nie, jest to wyraźnie kwestia Wilhelma, jak osoba wyżej wspomniała, można to sprawdzić w wersji napisów angielskich (CC), bo tam jest zaznaczone, kto, co mówi

ocenił(a) serial na 8
mrcnklsz

Wilhelm powiedzial Simonowi, że go kocha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones