PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500828}

Księżniczka z Krainy Słoni

The Elephant Princess
6,3 884
oceny
6,3 10 1 884
Księżniczka z Krainy Słoni
powrót do forum serialu Księżniczka z Krainy Słoni

Czy może tylko nie puszczają go w Polsce? Widziałam kilka odcinków, które były na
Nickelodeonie, ale nowych nie ma. I to już od jakiegoś czasu. Wie ktoś cokolwiek na ten
temat?

użytkownik usunięty
Gleek99

Na razie nic nie wiadomo o emisji drugiego sezonu "Elephant Princess" w Polsce. Jak będzie jakaś informacja to dam znać.

Powołując sie na angielską wikipedię to drugi sezon został już w całości wyemitowany w Kanadzie. W Australii o ile dobrze rozumuję skończą go emitować (drugi sezon) w maju bieżącego roku, przez co mozna przypuszczać, że Polski oddział Nickelodeona powinien wyemitować najnowsze odcinki jeszcze w tym roku, może się wyrobią w okolicach wakacji. Muszę przyznać, że ten serial jest jednym z ciekawszych jakie wyemitował u nas Nickelodeon. Oby tak dalej.

ocenił(a) serial na 8
Replo

To chyba kiepska była ta wikipedia bo to jest Australijski serial więc najpierw go emitują w Australii a dopiero później w Kanadzie i w innych krajach.
ps. dziś oglądałem film z sezonu 2 więc można śmiało stwierdzić że jego produkcja już się zakończyła.

użytkownik usunięty
Gleek99

2 sezon jest na Pulsie (?) pod nazwą "Księżniczka dwóch światów powraca" - dlaczego nadali drugi polski tytuł - nie ogarniam, ale oglądałam go chyba w lato na Youtube po niemiecku z angielskimi napisami (lol) i powiem ,że straszny gniot się zrobił :D W każdym razie sezonu 3 doczekamy się na 99,9 % Oczywiście w wersji angielskiej bo Nickelodeon polskich widzów i fanów poszczególnych produkcji zbytnio nie szanuje. Może po pół roku od premiery 3 sezonu puszczą go na Pulsie :)

ocenił(a) serial na 8

"2 sezon jest na Pulsie (?) pod nazwą "Księżniczka dwóch światów powraca" - dlaczego nadali drugi polski tytuł - nie ogarniam"
Może pomogę ci w ogarnięciu 2 sezon nie leci na pulsie to co nadał tv puls to nie jest kompletny 2 sezon a film zmontowany z odcinków 2 sezonu to jest taki 2 sezon w niecałe 2 godziny tak jak np. Janosik czy Wiedźmin jest serial i film który zawiera skróconą wersję serialu. W oryginalnym tytule tego filmu jest po prostu dodana liczba "2" ale jak zawsze Polacy musieli kombinować z tytułem zamiast po prostu dodać jedną małą cyferkę.

ocenił(a) serial na 8

Z czego wnioskujesz że 3 sezonu doczekamy się na 99,9 % bo z tego co twierdzą twórcy to 3 sezonu ma nie być.

użytkownik usunięty
Spicke

A już liczyłam ,że jest na pulsie cały serial ;) O 3 sezonie wiem z dziwnych australijskich stron internetowych :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones