Księga Boby Fetta (2021)
Księga Boby Fetta: Sezon 1 Księga Boby Fetta Sezon 1, Odcinek 3

Rozdział 3

Chapter 3: The Streets of Mos Espa 38m
6,4 1 523
oceny
6,4 10 1 1523
Księga Boby Fetta
powrót do forum s1e3

Ja wiem, że wszyscy teraz rozprawiają o kolorowych skuterkach (które faktycznie pasują tam estetycznie jak pięść do nosa), ale czy możemy porozmawiać o tym jak Black Krrsantan nie był w stanie zabić Bobby, który leżał sobie bezbronny w kapsule regeneracyjnej (już nawet nie mówiąc o tym, że nie broniony w ogóle)? Naprawdę niesamowity łowca głów z tego wookiego... przynajmniej zdołał się tam jakoś przeteleportować.

No i Bobba używający plecaka jedynie po to, aby znaleźć się na miejscu po pościgu, kiedy to mógł po prostu wzbić się w powietrze i dogonić jadącego przez zatłoczone uliczki pomagiera burmistrza, no ale musieliśmy mieć z jakiegoś powodu ten pościg gdzie te skuterki to chyba ze 30km/h jechały.

No i wszystko byłoby o wiele łatwiejsze, gdyby ktokolwiek jak przystało na łowców głów/zabójców i inne szumowiny używał blasterów w celu innym niż pojedyńcze zastraszanie.

ocenił(a) serial na 3
Arko777

Dobrze że ten odcinek był krótki bo wymęczyłem się strasznie. Bobas w 3 odcinku dalej leży w wannie z wodą, ten motyw jest już strasznie ograny. No i "pościg" w tempie żółwia faktycznie wyglądało to karykaturalnie.

Arko777

Już pal licho jak Krrsantan sie tam dostał, ale przecież ten wookiee powinien go tam rozszarpać a co najmniej złamać mu kark gdy go tak chwycił, przecież ta rasa słynęła z wręcz nadzwyczajnej siły.

ocenił(a) serial na 2
harnas2007

No zrobili z niego jedynie miśka do przytulania bo Bobba potem mógł sobie po prostu wstać i się ubrać a powinien mu było kręgosłup na pół wtedy przełamać jak go ścisnął.

Ogólnie to wszyscy tam są jak dzieci bawiące się na placu zabaw w przepychanki a nie zabójcy/zbiry/łowcy głów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones