Księga Boby Fetta (2021)
Księga Boby Fetta: Sezon 1 Księga Boby Fetta Sezon 1, Odcinek 4

Rozdział 4

Chapter 4: The Gathering Storm 47m
6,9 1 444
oceny
6,9 10 1 1444
Księga Boby Fetta
powrót do forum s1e4

Po 2 odcinku miałem nadzieję że jednak będzie to całkiem niezły serial, ale oprócz 2 odcinka serial jak na razie stacza się po równi pochyłej. Przeciętna opowieść osadzona w świecie SW nic ponad przeciętność, Ale nie na darmo Disney wydał tyle kasy, zrobili to aby tą soczystą cytrynkę wycisnąć do ostatniego dolara, niekoniecznie kosztem jakości, byleby tylko coś wyprodukować i zarobić.

ocenił(a) serial na 6
oglala

Mam identyczne wrażenia jak ty , Przyzwoity drugi odcinek i nic poza tym.

Diabeu_Tom

Śliczna wydmuszka z napisem Star Wars na czele, niestety nadal to tylko wydmuszka. 4ty odcinek pogrzebał już niemal wszelkie nadzieję na cokolwiek sensownego w tym serialu. Na siłę próbuje powtórzyć sukces Mandaloriana, a nie tędy droga.

ocenił(a) serial na 6
ThomasPPL

To co tu niegra?

ocenił(a) serial na 9
ThomasPPL

zwerbalizuj przyczyny niezadowolenia Twego.

ocenił(a) serial na 5
Smok_Eustachy

Odcinek bez scenariusza. W tym odcinku dostaliśmy tylko 5 minut akcji popychającej serial do przodu (narada z innymi frakcjami w pałacu), a takto dostaliśmy festiwal powtórek w retrospekcjach, spotkanie Fenec ( No przecież widzieliśmy to w Mando), poszukiwanie zbroji w jamie Sarlacca, odbicie statku, no przecież to wszystko wiemy. Nudny i dłużyzny straszne

ocenił(a) serial na 9
Gabriel_Piekacz

czyli scenariusz był. Jak oglądałeś Władcę Pierścieni to wiedziałeś jak się skończy a scenariusz był.

Smok_Eustachy

No i w sumie przedmówca Ci sensownie odpowiedział bo podzielam zdanie. Za to właśnie skończyłem 5ty odcinek i pozamiatał. To tylko udowadnia w jak słabym kierunku poszli z rozwinięciem Bobusia w serialu (imho). Duchowym spadkobiercą Boby z ESB został Mando.

ocenił(a) serial na 5
ThomasPPL

Najlepszy odcinek z całego sezonu to ten w którym nie ma Bobby Fetta.

SC10n

This is the way

użytkownik usunięty
Diabeu_Tom

I dlatego oceniłeś ten serial na 7... XD

Taki żarcik, nie bierz tego na poważnie. ;)

ocenił(a) serial na 6

Bo dostałem w końcu dobry odcinek 5 Boby Fetta i o dziwo odcinek bez Boby Fetta XD

Diabeu_Tom

Zaiste tak jest, najlepszy odcinek Boby Fetta bez niego ;)

oglala

trzy pierwsze odcinki nuda niesamowita. Ale rozkręcił się i to bardzo , piąty i szósty rewelacja.

malowany

zaiste 5 super, 6 jeszcze nie widziałem:), choć być może jest super gdyż pojawił się Mando :P

ocenił(a) serial na 5
oglala

"The Book of Boba Fett" a połowa serialu o Mandalorianie i Grogu... Scenariusz pisany na kolanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones