Księga Boby Fetta (2021)
Księga Boby Fetta: Sezon 1 Księga Boby Fetta Sezon 1, Odcinek 5

Rozdział 5

Chapter 5: Return of the Mandalorian 50m
8,0 1 647
ocen
8,0 10 1 1647
Księga Boby Fetta
powrót do forum s1e5

Po mocno średnim odcinku trzecim, całkiem fajnym czwartym to to jest turbo złotem, aż nie mogę się doczekać 6... ;----- ;





N1 <3

convair

Sekwencja stylizowana na Terminatora i przelot kanionami śladami Anakina, chusteczka przypominająca Grogu - ciary

Moondog

Dodałbym jeszcze ksero z Elizjum. Całe szczęście, że ten fanfik bez ambicji potrwa jeszcze tylko dwa odcinki. Z tego co widzę, Disneyowi wystarcza pomysłów tylko na kopiuj wklej. Ale jak komuś to pasuje to niech ma.

devo78

Nie kopiuj-wklej tylko nawiązania, akurat do przelotu kanionem z mrocznego widma bym nie nawiązywał ale cóż. Całe uniwersum GW żywi się nawiązaniami. Czasem to wkurza ale jednak bez tego Gwiezdne wojny nie byłyby gwiezdnymi wojnami... 

Odcinek był zjawiskowy ale... pomylono seriale. Twórcy de facto przyznali, że nie da się ciekawie sprzedać Boby Fetta nawet w odcinkach więc trzeba ratować serial Mando...

convair

Sekwencja stylizowana na Terminatora, chusteczka przypominająca Grogu, przelot kanionami śladami Anakina - CIARY!

ocenił(a) serial na 8
Moondog

no zajebiste

convair

Przepiękny odcinek: świetne zdjęcia i ogólnie bardzo dobrze bawienie się z oczekiwaniami widza, jak kładł broń przed wejściem na prom to już się bałam że coś zniknie, Mando zostanie zaatakowany, itd. a tu nic takiego się nie stało :D
Ogólnie świetnie się bawiłam, ale liczę, że jednak kolejny odcinek wróci już do głównego wątku Boby, bo się trochę chaos robi

ocenił(a) serial na 8
convair

Najlepszy odcinek Gwiezdne wojny pełną gębą i Mandalorianie. Super odcinek oby tak dalej,

slawo30

Alez to było dobre kurde ! Aż mi się twarz uśmiecha lubie boba fett Ale to był kozak odcinek nie spodziewałem się czegoś takiego taki ester egg :) 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones