Księga Boby Fetta (2021)
Księga Boby Fetta: Sezon 1 Księga Boby Fetta Sezon 1, Odcinek 5

Rozdział 5

Chapter 5: Return of the Mandalorian 50m
8,0 1 647
ocen
8,0 10 1 1647
Księga Boby Fetta
powrót do forum s1e5

Mimo całej mojej sympatii do postaci Boba tęsknię za Mando. Dawać już trzeci sezon :)

ocenił(a) serial na 6
Cielo89

a w ogóle będzie?

ocenił(a) serial na 7
Kuba_16

no właśnie to dobre pytanie... coś czytałem, że kolejny sezon zmieni nazwę na the Mandalore i będzie opowiadać bardziej historię ich planety niż samego Din Djarina

Cielo89

A masz może jakiś link do tego gdzie czytałeś takie info o zmianie formuły serialu? PS: Już nieważne, sam sobie znalazłem jak poszukałem dokładniej i nie ograniczałem się do polskiego.

ocenił(a) serial na 7
Cielo89

Będzie trzeci sezon, tylko pojawi się prawdopodobnie nieco później w tym roku. Jakiś czas temu któryś z głównych aktorów (podajże Carl Weathers) potwierdził, że rozpoczęły się wczesne prace nad nowym sezonem Mandalorianina. Poza tym Disney+ podczas ogłaszania planów Star Wars na następne lata (na konwencji w grudniu 2020) wspomniał, że „The Mandalorian” razem ze spin-offami, takimi jak „Księga Boby Fetta”, „Ahsoka” i „Rangers of the New Republic” mają tworzyć jedną spójną całość, która zakończy się wielkim finałem, prawdopodobnie ostatnim już sezonem Mando; zatem nie ma się co martwić o kontynuację przygód Din Djarina.

JacobO16

Tylko, że taki "Rangers of the New Republice" już został skasowany. Za to będą seriale typu Obi Wan czy Andor fabatnie dziejące się przed "Nową Nadzieją". Nie sądzę, żeby taka "Asoka" miała duży związek z Mandalorianinem - po za tym produkcja tamtego serialu { o Asoce) się przeciąga, w tej chwili trwa dopiero kompletowanie obsady.

ocenił(a) serial na 3
skoczek_narciarski

"Rangers" zostało skasowane przez to że miało opierać się o Carę Dune a po wyrzuceniu Giny Carano stwierdzili, że nie ma sensu jej zastępować, łatwiej skasować cały projekt.

andand22

Wiem, dlatego o tym napisałem :) "Boba Fett" jest oczywiście powiązany z "Mandolorianinem" , ale już nic więcej specjalnie związanego z "Mando" raczej nie będzie. (po za kolejnymi sezonami Mandolorianina). Przynajmniej póki co.

JacobO16

Jako wielkiego finału upatrywałbym tu raczej jakiegoś filmu, jeśli seriale będą sie dobrze sprzedawać to Disney pewnie będzie chciał to wycisnąć do cna, a zdarza sie tak że seriale są kończone jakimś filmem.

harnas2007

O ile wiem nie ma żadnych takich planów. Ma być pełnometrażówka ale dotycząca zupełnie innych czasów. Ma też niby być film Taiki Waititiego ale konkretów brak.

Chyba jednak Disney niechętnie będzie szedł w pełnometrażówki - seriale są jednak tańsze w produkcji i dłużej przykuwają uwagę widza. Czyli więcej kasy wyciśnie się z serialu a nie pełnometrażówki

skoczek_narciarski

Po tym jak ostatnia trylogia nie zachwyciła to wcale sie im nie dziwie, mogą też czekać na to jakie zyski przyniosą same seriale w łącznym rozrachunku, bo jeśli byłoby to słabe to jakoś wątpię że mimo wszystko chcieliby nakręcić film czy też serial łączący to wszystko w jednym. Czas pokaże jak to wyjdzie.

ocenił(a) serial na 3
skoczek_narciarski

Przede wszystkim oni nie wiedzą w którą stronę to poprowadzić. Mamy odcinanie kuponów od starej trylogii na której wychowała się stara widownia i i seriali animowanych które wychowały nowych widzów. A na nic nowego jak widać po kuriozalnej trylogii sequeli nie mają ani pomysłu ani odwagi.

Kuba_16

Na ten moment "prace idą zgodnie z planem". Jednak dokładna data premiery nie jest znana. Przecieki mówią o "początku 2022". Czyli pewnie jak początek to znaczy w języku filmu wiosna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones