Księga Boby Fetta (2021)
Księga Boby Fetta: Sezon 1 Księga Boby Fetta Sezon 1, Odcinek 5

Rozdział 5

Chapter 5: Return of the Mandalorian 50m
8,0 1 647
ocen
8,0 10 1 1647
Księga Boby Fetta
powrót do forum s1e5

Dla mnie, starego fana Star Wars, jasne było w momencie informacji, że Lucas odsprzedał markę Disneyowi, że powstaną tasiemce. Lepsze lub gorsze. Od roku 2015 obserwuję bardziej i mniej udane produkcje zarówno kontynuacji kinowych, jak i seriali. W tym obecny. Nie wiem, może Was wszystkich pogodzę tym postem. Chciałbym... Chodzi o to, że wszystkie te filmy robią Fani Star Warsów. Od scenarzystów poprzez filmowców, producentów, aktorów czy speców od CGI. Nie widzicie tego? Oczywiście: De gustibus non disputandum est. Ale może cieszmy się, że Saga ma swoją kontynuację od 1977 roku, od epizodu IV - do teraz. Jasne: wiele można zarzucić tym kontynuacjom tyle, że wynika to i ze zmieniającego się wieku widowni i z gustów zagorzałych Fanów. A są ich miliony dalej na całym świecie. Tak, nie, nie wiem? Dla mnie odcinek 5 The Book of Boba Fet jest fpytę i tyle. Mało tego śledzę całe to przedsięwzięcie Favreau z zainteresowaniem. Bo są w każdym odcinku smaczki z universum Star Warsów. Z niezwykłą dokładnością w szczegółach wizualnych, dźwiękowych czy dopieszczaniem FX. No może Luke im sie nie za bardzo udał w finale drugiego sezonu Mandalorianina hehe. Cieszmy się, że to continuum trwa. Po prostu. A krytykować każdy może. Niech Moc będzie z Wami :)

ocenił(a) serial na 9

Otóż nie: sekłele robili wrogowie Gwiezdnych Wojen w tym Rajanek Johnson.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones