PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800443}

Księga czarownic

A Discovery of Witches
7,1 12 396
ocen
7,1 10 1 12396
Księga czarownic
powrót do forum serialu Księga czarownic

Księga

użytkownik usunięty

Po pierwszym odcinku stwierdzam iż serial ten ma potencjał...
Lubię takie duety: czarownica+wampir :)

ocenił(a) serial na 8

Ciekawie się zapowiada,jeśli będzie dużo akcji i tajemnic bez ckliwego romansu to ten serial będzie świetny.

ocenił(a) serial na 7
basiula9

Romans pewnie się pojawi, bo w książce był. I był ckliwy.

ocenił(a) serial na 8
Goszka_

To muszę przeczytać książkę.

ocenił(a) serial na 4
Goszka_

Lepsze cy porównywalne ze Zmierzchem?

ocenił(a) serial na 7
JanuszQ

Nie wiem, jak to zrobią w serialu, bo go nie oglądam, ale książka to był mały koszmarek.

ocenił(a) serial na 8
Goszka_

Beznadziejna ta książka, tępo akcji jest jak w Modzie na sukces.

ocenił(a) serial na 6
basiula9

Tak, zgadzam się. Nawet chyba 2 tomy nie zmęczyłam. Za to serial jest 100 razy lepszy, póki co ;)

ocenił(a) serial na 8
Dead_Bite

Mam nadzieję że się tylko lekko tą książką zainspirują,jest tyle fajnych książek.Ekranizacji Akt Dresdena nigdy się nie doczekam.

ocenił(a) serial na 5
basiula9

Był serial "Akta Dresdena" z 2007 roku, ale słabszy od książek i powstał tylko jeden sezon.

JanuszQ

Na pewno lepsze od Zmierzchu, a nawet bez porównania. Po dwóch odcinkach sam klimat i zdjęcia są o wiele lepsze, nie mówiąc już o historii.

ocenił(a) serial na 6
ewczixo

Jak dla mnie porównania do Zmierzchu są niesprawiedliwe i obrażające dla tego serialu :D Chociaż rozumiem, bo jak ktoś nie jest w temacie takich seriali/filmów i usłyszy hasło "wampiry, romans" to od razu ma skojarzenia z tym paszkwilem Zmierzchem.
Ja się w tym serialu zakochałam i mam nadzieje, że zrobią drugi sezon.

Dead_Bite

Jestem tego samego zdania.. to jest jak między niebem a ziemią. Nie czytałam książki, ale jestem ciekawa rozwoju akcji i relacji głównych bohaterów, bo aż iskrzy!

ocenił(a) serial na 6
ewczixo

Ta chemia między nimi to coś cudownego. Tutaj będzie więcej romansu niż w książce. Co mnie bardzo cieszy, bo aż żal by nie wykorzystać tak wspaniałego duetu Palmer-Goode.
Czekam aż Matthew powie nam coś więcej o wampirach i dlaczego np. nie reagują na słońce ;) Czy o demonach, bo te też mnie interesują.
No nic, ja już odliczam do kolejnej soboty i 3 odcinka.

ocenił(a) serial na 9
Dead_Bite

ja też, obłędnie grają

ocenił(a) serial na 8
Dead_Bite

Głównych aktorów dobrali idealnie,ta walnięta szwedka fajnie wygląda.Tylko te demony jakoś mało demoniczne.

ocenił(a) serial na 8
basiula9

zgadzam się z wypowiedzią powyżej ! :)
ale poczekajmy z tymi demonami, raczej na pewno nas jeszcze zaskoczą jeżeli chodzi o ten wątek. :)

Jak narazie wszystko idzie w dobrym kierunku :)

ocenił(a) serial na 6
angel94_filmweb

Mam nadzieje, że będzie więcej demonów i pokażą na co ich stać.
Przez te zapowiedzi co będzie w następnym odcinku jeszcze bardziej nasila się u mnie zniecierpliwienie na zobaczenie kolejnego odcinka. Zupełnie przepadłam jeśli chodzi o ten serial i Diana&Matthew ;)

ocenił(a) serial na 8
Dead_Bite

Dokladnie ! Te zapowiedzi! Ajc..ile człowiek sie musi narzekać..

ocenił(a) serial na 8
angel94_filmweb

Naczekac*

ocenił(a) serial na 6
angel94_filmweb

Strasznie robią "smaka" a tu czekać trzeba :D Z odcinka na odcinek będzie więcej scen z D&M ;*

ocenił(a) serial na 8
Dead_Bite

Tym bardziej nie mogę sie doczekac <3

angel94_filmweb

Byle do piątku :)

ocenił(a) serial na 6
ewczixo

W sumie to do soboty ;)

basiula9

Finlandia czy Szwecja jedna cholera, prawda?

ocenił(a) serial na 8
pixi222

Finlandia lepsza zwłaszcza z sokiem ;)

ocenił(a) serial na 9
basiula9

Generalnie to ja sie zastanawiam co te demony maja za moce bo poki co nic nie widze. Ksiazki nie czytalam mowie od razu.

ocenił(a) serial na 4
Dead_Bite

w wywiadach promocyjnych odtwórcy głównych ról opisują ten serial właśnie jako "Zmierzch" dla dorosłych" ;)

ocenił(a) serial na 6
iwonrud

Wiem i to był błąd. Ale było to wydawane w czasie, kiedy "Zmierzch" był popularny. Więc pomyśleli, że jak napiszą, że owa książka jest podobna to zarobią na niej. Podobnie jak niefortunne porównania do np. Harrego Pottera :D

ocenił(a) serial na 8
JanuszQ

Książka zdecydowanie lepsza od książek "Zmierzchu". Tu w filmie jakoś główny bohater mi nie pasuje, ale może się przekonam :)

ocenił(a) serial na 8
terpentynka

mi też w pierwszych scenach nie bardzo pasował lecz myśle teraz ze to trafiona opcja :)

ocenił(a) serial na 6
terpentynka

Miałam bardzo mieszane uczucia po trailerze. Goode jakoś wyglądał tam mizernie, ale jak obejrzałam 1 odcinek to totalnie zmieniłam opinię. Myślę, że może też zmienisz zdanię ;)

ocenił(a) serial na 6
Dead_Bite

zdanie *

terpentynka

Książka jest IMO porównywalnie do "Zmierzchu" słaba, serial zapowiada się lepiej.

ocenił(a) serial na 3
basiula9

Ja po pierwszym odcinku mam podobne odczucia, potencjał jest, ale zobaczymy czy nie zostanie zaprzepaszczony . Mam nadzieję, że nie zrobią z tego kolejnego romansidła.

ocenił(a) serial na 6
JagSzev

Romans będzie tutaj bardzo istotny ;)

dokładnie, oby nie wycofali go zbyt wcześnie.

Lubię takie klimaty mam nadzieję, że się nie zawiodę po następnych odcinkach.

Adrian_Tadel

Jak dla mnie demony trochę mało demoniczne.... Szczególnie jak się wcześniej oglądało supernatural... Ale generalnie bardzo mi sie podoba. Ekstra pejzaże, wątek romansu tez ok. Ale czy może ktoś mi wytłumaczyć, dlaczego oni się nie dziabają ?? W sensie Matthew zawsze dopieszcza Dianę, nigdy nie dochodzi do pełnego zbliżenia, i gryzie mnie czy coś ważnego mi umknęło?? Że wampiry nie mogą czy jak?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones