Księga czarownic (2018-2022)
Księga czarownic: Sezon 1 Księga czarownic Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Księga czarownic (2018-2022)

Odcinek 1

45m
7,8 615
ocen
7,8 10 1 615
Księga czarownic
powrót do forum s1e1

S01E01

ocenił(a) serial na 8

hej. właśnie obejrzałam pierwszy odcinek. zgadzam się z innymi wypowiedziami na forum, serial ma potencjał. podoba mi się pomysł na serial, klimat, zagadka i takie napięcie, no i pierwszy odcinek naprawdę fajny. ale mam jedną wątpliwość. Jak zginęli rodzice Diany? Matthiew mówił coś o procesie z salem, że wtedy zginęła matka Diany, ale to byłoby w stanach i to w 1691-1693 latach. Z tego by wynikało, że czarownice się nie starzeją. Z kolei później Diana rozmawiając z tym gostkiem z biblioteki na piwie/winie mówiła, że rodzice zginęli na granicy Ukraińsko - Rosyjskiej gdy prowadzili badania a miejscowi uznali ich za czarownice. Jak wy to odebraliście??

ocenił(a) serial na 10
maaajenka

Diana jest potomkinią pierwszej czarownicy straconej w Salem. Rodzice zginęli na granicy Ukraińsko - Rosyjskiej ;)

ocenił(a) serial na 8
darexa

a Mattiew nie mówił, że jest córką pierwszej z czarownic straconej w Salem?

ocenił(a) serial na 8
darexa

tak! obejrzałam jeszcze raz ten fragment. Masz rację. Coś mnie zamroczyło z tą potomkinią.

ocenił(a) serial na 10
maaajenka

Zdarza się ;P

ocenił(a) serial na 8
darexa

W książce zginęli w Nigerii.

ocenił(a) serial na 10
basiula9

Jeszcze nie czytałam tej książki, ale z reguły filmy/seriale "lekko" odstają od literatury. Książka zapewne jest dużo ciekawsza. Daj znać po jakimś czasie czy serial w miarę odzwierciedla pierwowzór literacki bo po 2 odcinku zachciało mi się zajrzeć do książki.

ocenił(a) serial na 8
darexa

Książka jest strasznie przegadana i dałam sobie spokój po 2 części.Na razie serial mocno trzyma się książki,poza drobnymi szczegółami.

ocenił(a) serial na 6
darexa

Również odradzam czytania książek z tej serii. To ten serial, który jest lepszy i to znacznie od pierwowzoru książkowego. Tam nie dostaniesz tak świetnego romansu głównych bohaterów, a dwie pierwsze części są strasznie nudne. Niby później jest lepiej.

ocenił(a) serial na 10
darexa

Dzięki, czyli zostaję przy serialu.

maaajenka

Polecam przeczytać książkę o tym samym tytule

ocenił(a) serial na 8
asienka586

czytałam pierwszy tom :) jakoś mnie nie powalił. Być może dlatego, że zaczęłam po obejrzeniu serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones