Księga czarownic (2018-2022)
Księga czarownic: Sezon 1 Księga czarownic Sezon 1, Odcinek 4
Odcinek Księga czarownic (2018-2022)

Odcinek 4

43m
7,9 464
oceny
7,9 10 1 464
Księga czarownic
powrót do forum s1e4

S01E04

ocenił(a) serial na 6

W poprzednim odcinku działo się sporo, ale tutaj to już jest praktycznie miazga. Zdjęcia i muzyka od samego początku serialu były bardzo dobre, ale teraz to jest kolejny poziom wyżej. A i ten cudowny zamek!
Wątek Przymierza robi się coraz to bardziej interesujący. Super, że poznajemy nowe ,intrygujące postacie. Trochę ta demonica Agatha mnie mało przekonuje. Bardziej w tej jej roli przywódcy demonów widzę Hamisha ;)
Matka Matthew też jest świetna. Wiem, że były wątpliwości co do wyboru aktorki, ale myślę, że ta aktorka sprawdza się.
I oczywiście nasza parka. Jak ja ich kocham!
No wysłuchali fanów, którzy narzekali, że poprzednio nie było zapowiedzi następnego odcinka i się poprawili. Boli mnie jedynie, że to już połowa sezonu. Trochę chaotyczny jest mój post, ale jestem świeżo po obejrzeniu i jeszcze buzują we mnie emocje ;)
Jakie są Wasze odczucia?

ocenił(a) serial na 3
Dead_Bite

Jak dla mnie odcinek, który może zrujnować ten serial. Nagle się okazało Diana kocha Matthew i na odwrót. Miłością tak silną, tak mocną, że nic ich nie jest w stanie rozdzielić i stanąć im na drodze. Dopiero się go obawiała i byli oziębli dla siebie.
Co ona ma 15 lat???
Wydawał się ciekawy serial, a nagle się okazuje, że znowu będzie papka dla nastolatków.......

ocenił(a) serial na 6
urbi29

Kurde to jest świat fantastyczny, więc ja np. kupuje ich dość szybkie i mocne uczucie.
I uważam, że to nie jest papka dla nastolatków. Takie seriale produkuje CW :D Pamiętniki Wampirów i te sprawy ;)

ocenił(a) serial na 3
Dead_Bite

Właśnie przez trzy odcinki, miałem nadzieję, że to nie będą kolejne "Pamiętniki wampirów".....

ocenił(a) serial na 8
urbi29

Ja uwielbiałam Pamiętniki Wampirów, i moim zdaniem ten serial raczej ich nie przypomina a na pewno nie dąży w ich kierunku.
Wspólna rzecz: czarownice, wampiry itp ok, znajdują się, ale proszę nie porównujmy tych dwoch seriali bo są zupełnie inne :)

ocenił(a) serial na 3
angel94_filmweb

Jak będą do siebie wzdychać co odcinek i ratować na wzajem na koniec każdego sezonu, to będzie ta sama papka :P

ocenił(a) serial na 6
urbi29

Raczej nie, bo Matthew i Diana to dorośli ludzie i nie będą odwalać takiej żenady jak w Pamiętnikach :D I też nie będą odgrywać scen ratunku co chwila. Jasne, że niebezpieczeństwo będzie wisiało nad tą dwójką, ale Diana jeszcze nie pokazała całej swojej siły.

ocenił(a) serial na 8
urbi29

Zobaczymy;p Wszystko przed nami ;p

ocenił(a) serial na 5
urbi29

Zgadzam się. Przesadzili z tą nagłą miłością. Dla mnie irytująca była scena, jak Diana plecie do Matthew o uczuciach i narzucau się przy jego mamusi, która od początku jej nienawidzi. Zresztą, wampir wyjeżdżając zostawił Dianie przyszłą teściową na pocieszenie;)

ocenił(a) serial na 5
Andromeda_5

Przepraszam za literówkę- miało być narzuca mu się. Na plus serialu nadal są zdjęcia i wątek kongregacji. Ciekawa jest też postać Petera Knoxa.

ocenił(a) serial na 3
Andromeda_5

Ufff, już myślałem, że nikt mnie nie rozumie ;)
Dziwi ta szybka zmiana uczuć, mało to dojrzałe. Ani dla pani doktor, ani(tym bardziej) dla tysiącletniego wampira.

ocenił(a) serial na 5
urbi29

Te ich wzdychania i maślane oczy zaczynają być nudne.

ocenił(a) serial na 3
Andromeda_5

Może, to jest normalne przy wampirach? Pamiętniki wampirów, zmierzch, Księga czarnownic... Wygląda to na schemat ;)

ocenił(a) serial na 5
urbi29

Dlatego bardziej podobają mi się wampiry w "Underworld" czy "Blade";)

ocenił(a) serial na 3
Andromeda_5

Owszem, to bardzo dobry poziom ;) Jeśli mowa o pierwszych częściach.

ocenił(a) serial na 5
urbi29

W serialu mogliby trochę przybliżyć inne postaci. Na razie skoncentrowali się wyłącznie na wątku miłosnym i chyba tak już zostanie.

urbi29

Właśnie. Bohaterowie po trzydziestce, a zachowują się jak nastolataki. Masz rację!

Dead_Bite

odcinek mega! jak dotąd najlepszy. Cudowni są.

ocenił(a) serial na 6
guga_buzka

A jak Matthew zachował się w stosunku do Dominica (czy jak on się tam nazywa) też cudo. Strasznie podoba mi się to, że Matthew potrafi pokazać, że jest naprawdę groźny.

Dead_Bite

Ja też jestem zachwycona zdjęciami, muzyką i ogólnie cała oprawą. Trochę mnie rozczarował wątek Diany i Matthew ze względu na to, że dla mnie wszystko za szybko się stało.. mogli trochę rozwinąć ich wątek i po upływie choć trochę dłuższego czasu powiedzieliby sobie, że się kochają. Poza tym nie przepadałam za taką tematyką, ale ten serial przypadł mi do gustu.

ocenił(a) serial na 6
ewczixo

Jakby ich wątek miłosny rozpoczął się dopiero w 7 odcinku sezonu (czyli przedostatnim) to byłoby znowu, że za późno. Ja tam uważam, że jest właśnie w dobrym tempie.

Dead_Bite

Jak kto woli to tylko moja opinia poza tym między nimi iskrzy, więc tak czy inaczej miło się ogląda.

ocenił(a) serial na 8
Dead_Bite

Te plenery są przepiękne,zamek i cały krajobraz a ten deszcz na końcu super widać nie oszczędzają na efektach.

ocenił(a) serial na 6
basiula9

To jest bardzo mocna strona tego serialu. Chciałabym spędzić choć noc w takim zamczysku :D

ocenił(a) serial na 8
Dead_Bite

W nocy zachuczy sowa, coś zaskrzypi i zaawał murowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones