PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850234}

Ktoś musi umrzeć

Alguien tiene que morir
6,1 2 749
ocen
6,1 10 1 2749
Ktoś musi umrzeć
powrót do forum serialu Ktoś musi umrzeć

Zakończenie

ocenił(a) serial na 7

Serial zaczyna się z przytupem. Widać od razu wysoki poziom, ciekawie zarysowane postaci z potencjałem na super historię, dobre aktorstwo, zdjęcia również niczego sobie. No i tak też jest aż do ostatnich minut finałowego odcinka w którym odnoszę wrażenie że twórcom zabrakło pieniędzy i dokręcili finał na scenariuszu dopisanym na kolanie. Ten kameralny dramat rodzinny mógł zostać rozpisany według mnie na co najmniej 5 kolejnych odcinków, a nie skończony na kompletnie żartobliwej strzelaninie. Domyślam się że miało to wyrzucić widza z kapci natomiast no nie wiem ja miałem ochotę wybuchnąć śmiechem przy każdym kolejnym strzale. Do kompletu brakowało tylko tego żeby matka chwyciła za strzelbę i odstrzeliła najpierw syna, a potem siebie.

ocenił(a) serial na 8
Glitch21

To chyba taka hiszpańska tradycja - jeśli nie zginie połowa bohaterów, serial jest nieudany. Podobnie było w "Uwięzionych": co chwila ktoś był mordowany, ilość śmierci w tym serialu przekroczyła wszelkie możliwe normy.
Amerykanie nie nakręciliby czegoś takiego. A mi trochę zabrakło mi pozytywnego akcentu na koniec, jedyne pocieszenie, że upiorna abulea nie pozabijała wszystkich.

ocenił(a) serial na 7
Glitch21

Tylko że zakończenie właśnie to sugerowało. Że się na końcu sami zastrzelili. Po kolei powtórzyli klubowe frazy "gotów" i "wypuść". A następnie padły dwa strzały. W tej sytuacji nie było zresztą dla nich innej opcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones