Ktoś z nas kłamie (2021-2022)
Ktoś z nas kłamie: Sezon 2 Ktoś z nas kłamie sezon 2, odcinek 8
odcinek Ktoś z nas kłamie (2021-2022)

Simon mówi "Koniec gry"

Simon Says Game Over 49m
7,8 56
ocen
7,8 10 1 56
Ktoś z nas kłamie
powrót do forum s2e8

Kolejny sezon?

ocenił(a) serial na 8

Jestem świeżo po obejrzeniu ostatniego odcinka. Byłam nastawiona na zakończenie serialu a końcowe sceny wskazują na śmierć jednej z głównych bohaterek. Myślicie, że ktoś naprawdę ją zabił czy to tylko zwykły wypadek? Nie rozumiem, po co przedłużać serial o kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 6
Artemida_3

Wątpię, żeby to ona zginęła, albo ktoś inny z głównych bohaterów, moim zdaniem to raczej jakaś mniej lub bardziej poboczna postać, która akurat miała przy sobie wisiorek.

Sol89

pytanie teraz jak go zdobył ?

ocenił(a) serial na 6
Julcia_Kacy

Tego nie sposób przewidzieć, zobaczymy jak wyjdzie kolejny sezon

Sol89

Najgorzej że anulowano 3 sezon

ocenił(a) serial na 6
mati2479_9

Ech, nienawidzę tego, jakby nie można było zakończyć normalnie zamiast cliffhangerem, skoro los serialu niepewny :/

Sol89

Dokładnie tak. A Tyle jeszcze nie wiadomych. Tak jak mówisz mogli doprowadzić normalnie do końca ale po co skoro woleli anulować serial.

mati2479_9

Tak jak mówisz*

Artemida_3

Też jestem zawiedziona tą otwartą furtką do kolejnego sezonu. Już wszystko się pięknie wyjaśniło, a jedyne, co pozostało do ewentualnej kontynuacji, to że brat Jake'a szukałby dowodu na niewinność Fiony w związku z jego śmiercią. Tyle, że znowu ta zostaje otruta (?). Zrobią z tego kolejny bezsensowny tasiemiec pokroju "Riverdale", czy innej "Szkoły dla elity"...

ocenił(a) serial na 10
Zuza88

Riverdale jest świetnym serialem ale przy późniejszych sezonach trochę za dużo fantastyki tam zagościło

Artemida_3

Jaka jest ta tajemnica Jake'a przez którą trafił do ośrodka? Ktoś coś podejrzewa?

ocenił(a) serial na 6
synomimmm

Cole był zaskoczony, że jego brat okazał się mordercą, więc raczej coś mniej drastycznego, ale wciąż bardzo poważnego. Moim zdaniem chodziło o to, że Jake był psychopatą i musiał zrobić coś, co bardzo jasno pokazało rodzinie jego skłonności.

synomimmm

A tajemnica Fiony, którą Jake zdradził Simonowi? Nie wiem czy mi umknęło

ocenił(a) serial na 8
Artemida_3

Nie wierzę że to Bronwyn albo ktokolwiek z głównej paczki, bardziej bym strzelał na jakąś bardziej postać spoza nich ale kto jest blisko w ich otoczeniu nwm: jak Vanessa czy ktoś taki a wisiorek to na 100% zmyłka mająca sprawić aby cliffhanger był bardziej "mocny" i aby oczekiwania na potencjalny 3 sezon były większe.

Artemida_3

Serial jest kręcony na podstawie książki, a skoro jest kolejna książka pt. "Ktoś z nas będzie następny" to i będzie 3 sezon serialu. Pierwsza książka "Ktoś z nas kłamie" była podzielona na dwa sezony.

ocenił(a) serial na 10
Artemida_3

bo jest świetny i szkoda żeby się kończył na 2 sezonach ;((

ocenił(a) serial na 7
hellonati_fw

sprawdzajac statystyki netflixa raczej nie bedzie kolejnego sezonu, juz w drugim tygodniu wylecial z 10ciu najpopularniejszych seriali na swiecie

ocenił(a) serial na 10
Seba24

Tyle, ze nie jest to serial netflixa, a od Peacock i jest to jeden z lepszych serialów tej platformy, także sezon 3 to kwestia czasu

ocenił(a) serial na 10
Artemida_3

wydaje mi się że 3 sezon to kwestia czasu ale nie chce mi się wierzyć że ktoś z paczki umrze tylko że naszyjnik został jakoś podłożony lub coś

ocenił(a) serial na 8
MatyldaMolka

No właśnie uśmiercenie jednej z najważniejszych postaci byłoby bez sensu. Może Bronwyn kogoś przypadkiem zabiła w trakcie szamotaniny, stąd ten wisiorek?

Artemida_3

Może Maeve?

Artemida_3

Również przychylam się do głosów że to nie jest ktoś z głównej paczki. Ale doceniam ten zabieg bo rozbudza on ciekawość:)
Ogólnie serial bardzo przyjemny pod względem klimatu, zwrotów akcji i świetnego dobrania aktorów. 2 sezony pochłonęłam w 3 dni, także wciąga bardzo :)

ocenił(a) serial na 8
Artemida_3

Jak dla mnie trzeci sezon jest jak najbardziej potrzebny. Nie wiemy nadal kilku rzeczy: czemu Jake był w ośrodku? Kto doprowadził do śmierci Fiony? Co niby Simon wiedział o Jake'u, że ten musiał go zabić? Czy brat Jake'a będzie nadal próbował czegoś się dowiedzieć po jej śmierci? Co do wisiorka to mam taką myśl, że może Bronwyn po prostu była na miejscu zbrodni, może tylko jako świadek i podczas ucieczki go zgubiła?
Też nie lubię seriali tasiemców, ale tu zasiali we mnie jakieś ziarenko niepewności i ciekawość, więc będę czekać na kolejny sezon :)
A co do książki, przeczytałam tylko pierwszą część i o ile dobrze pamiętam to ona odwzorowuje tylko pierwszy sezon serialu. Podobno druga część i kolejne nie są już poświęcone tym samym bohaterom, ale nie czytałam więc nie mam pewności ;)

ocenił(a) serial na 7
Myonica

Fionę otruł brat Jake'a, bo przyznała, że zna ich rodzinną tajemnicę.

ocenił(a) serial na 10
Artemida_3

Ja też liczyłem na zakończenie całego serialu, a tu niespodzianka. Mam nadzieję, że 3 sezon będzie dobry i nie będzie aż tak naciągany.

ocenił(a) serial na 8
Artemida_3

Serial skasowany......niestety.

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

Bez żartów :/

ocenił(a) serial na 8
Sol89

To nie żart, Peacock właśnie oficjalnie skasowało serial, razem z Vampire Academy

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Właśnie się niedawno dowiedziałam :( a najgorsze jest to, że Netflix ma prawa do serialu, więc żaden serwis streamingowy nie mógłby ich odkupić, żeby go kontynuować. A praw na pewno nie sprzedadzą bo nadal na nim zarabiają.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Właśnie się niedawno dowiedziałam :( a najgorsze jest to, że Netflix ma prawa do serialu, więc żaden serwis streamingowy nie mógłby ich odkupić, żeby go kontynuować. A praw na pewno nie sprzedadzą bo nadal na nim zarabiają.

ocenił(a) serial na 8
Artemida_3

Netflix nie ma prawa do samego serialu, netflix ma prawo tylko do dystrybucji, bo ma serial na licencji :D tak jak np: Riverdale, ale nie jest to ich serial, ani go nie robili, serial jest produkcją platformy Peacock (niedostępnej w Polsce) i jeśli ktoś miałby serial odkupić to właśnie od Peacock. Właśnie to np: Netflix mógłby odkupić od Peacock i kontynuować po nich.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Więc dlaczego we wszystkich artykułach w tym temacie jak i od samego netflixa jest informacja, że to właśnie Netflix anulował serial?

ocenił(a) serial na 8
Artemida_3

W których wszystkich artykułach? Widocznie były to jakieś nieprawdziwe informacje. Netflix żadnej informacji nie podawał oficjalnej że sam skasował. https://collider.com/one-of-us-is-lying-season-2-cancelled/ we wszystkich artykułach zagranicznych właśnie jest zaznaczone że peacock skasowało serial, serial zawsze był najpierw dostępny na peacock bo oglądałem zanim jeszcze trafiał na netflix, 1 sezon trafił na netflix dopiero po kilku miesiącach od premiery na peacock, najpierw wychodził co tydzień na peacock a kilka mieisęcy po wypuszczeniu już całego sezonu trafił na netflix za sprawą licencji, 2 szybciej ale wciąż po czasie jakimś od tego jak trafił na peacock, nawet na wszystkich plakatach na tej stronie jest wyraźnie "PEACOCK" bo jest to serial platformy peacock, netflix nie miał prawa anulować serialu bo to nie jest ich serial i nigdy nim nie był, nic przy nim nie robili, dlatego właśnie sporo fanów chce żeby netflix przejął serial.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

"Streaming service Peacock has canceled young adult series One Of Us is Lying." Dokładnie tak jest wszędzie

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Na Deadline można też przeczytać że kierownictwo Peacock było zadowolone z twórczości serialu ale liczba oglądalności nie była zadowalająca dlatego skasowali serial.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Dzięki za informacje. Nie zgłębiałam się w temat. Czytałam tylko polskie artykuły, w których podawano, że to Netlix nie chce kolejnych sezonów.

ocenił(a) serial na 8
Rrouge

Dzięki za informacje. Nie zagłębiałam się w temat. Czytałam tylko polskie artykuły, w których podawano, że to Netlix nie chce kolejnych sezonów. Najwyraźniej powielono nieprawdziwą informację, nie moja wina.
No byłoby super, gdyby Netflix go przejął, ale raczej się to nie wydarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones