Kucharka z Castamar
powrót do forum 1 sezonu

Co się stało z dzieckiem Amelii? Tak samo w ostatnie scenie wydała się jakaś załamana, załamana tym, że nie będzie królową? Wydała się nieszczera, sama nie wiem co mam myśleć.

ocenił(a) serial na 8
magdalena199997

Poroniła?

ocenił(a) serial na 8
magdalena199997

Dziecko zostało zabrane prawdopodobnie żeby uniknąć skandalu wszak to młoda, niezamężna arystokratka. I nie miala być królową tylko księżna..

ocenił(a) serial na 8
Dagmara_Dziudziel

Mówili, że zabrali myslalam, że może być jakieś drugie dno. Chociaż w sumie racja skandal niż prawda jak to powiedziała :D

magdalena199997

Myślę że Amelia i jej dziecko skończyli tak jak kobieta z opowieści markeza Enrique z początkowych odcinków, kiedy Amelia powiedziała mu o ciąży. Księżna Mercedes pytała czy markez obraził Amelię, a on powiedział że opowiedział jej straszna historię o pannie, która miała nieślubne dziecko.

ocenił(a) serial na 8
magdalena199997

A mi się wydaje, że poroniła jeszcze w Castamar (miała wszystkie objawy, wątpię, żeby rosołek i deserek od Clary uratowal dziecko). A w ostatniej scenie nie chciała się do tego przyznać, bo wtedy Gabriel znowu by się na niej zawiódł, a on był jej ostatnia szansa na lepsze życie. Podczas filmu widać jak zmienia się jej charakter, była szczera i nieśmiała, przecież chciała wyjawić Diego prawdę, ale później zmieniła się w wyrachowana damę, ostatnia rozmowa z matką Diego ukazuje jaka jest sprytna i potrafi swietnie knuć.

ocenił(a) serial na 6
magdalena199997

Przecież scena rozmowy z Gabrielem w klasztorze wszystko wyjaśnia. Dziecko zostało zabrane tuż po porodzie do jakiejś rodziny, a Amelia się załamała. Gabriel obiecał, ze je odszukają.

ocenił(a) serial na 10
magdalena199997

Dziecko zostało zabrane. Niestety kiedyś tak było że nieślubne dzieci zabierały zakonnice. Gdzieś w podobnym filmie się z tym spotkałam. Myślę że nie poronila... Zdarzają się krwawienia w ciąży a co by się nie stało Gabriel bardzo ją kochał. Czekam na 2 sezon z utęsknieniem !!!!

ocenił(a) serial na 8
etana91

chyba raczej nie będzie 2 sezonu..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones