PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338805}

Kusza

Crossbow
7,4 242
oceny
7,4 10 1 242
Kusza
powrót do forum serialu Kusza

Czy ktoś może się orientuje skąd można ściągnąć ten serial?

paprzycki

na emulu, torrentach jest 2 sezony po francusku, niestety tylko to znalazłem.

ocenił(a) serial na 10
Marro

szukalem i nie ma podaj mi moze jakis link na torrenty org mam konto niema

gosiamatla

poszukaj w sieci ed2k lub w googlu według nazw:
Guillaume Tell ballanteam; Crossbow ballanteam; Crossbow Le_Zeiram

trochę jest np. na www.ulozto.cz

ocenił(a) serial na 8
paprzycki

Serialu pewnie nie można, ale wyszedł na dvd film, który był wycięty z serialu, albo osobno nakręcony.
Występuje pod tytułem "William Tell"

ocenił(a) serial na 10
willow_ufgood

posiadam ten film na dvd to sa pierwsze odcinki wyciete z serialu

paprzycki

Witam!
Nie wiecie czy coś się pojawiło jakiś rip na necie?

AngelShadow

jak do tej pory mam cały sezon 1 (24 odc) po francusku i sezon 2 (odc 1-20 z 24). To jest stan na koniec 2011. Niestety później jakoś nie znalazłem nowych odcinków. Poszukam

Marro

a to 1-20 season 2 to po ang masz? jak tak to może za koszt przepalenia i przesyłki dałoby się wydębić od ciebie?

AngelShadow

nie, niestety. Wszystko po francusku, i sezon 1 i 2

ocenił(a) serial na 10
Marro

stacje tv emituja po kilka razy robina z sherwood ktorego rownierz uwielbiam i posiadam w swojej kolekcji ale kusza zostala zapomniana

AngelShadow

ah, zapomniałem. Po angielsku jest na YT, user jurgen42u, ale nie ma wszystkiego

paprzycki

Witam.
Tutaj znajdziecie ten serial tyle ze po angielsku,sa rozne odcinki ,wystarczy wpisywac nazzwe w wyszukiwarke albo po obejrzeniu danego odcinka kolejny pojawi sie jako sugestia do obejrzenia,sa tam odstepne tez rozne inne seriale ,pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
Morales82

Zebralem calosc wszystkie odcinki troche z lektorem reszte po angielsku i francusku lepsze to niz nic wstawilem na chomika

gosiamatla

O, fajnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones