PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=277379}

Sassy Girl, Choon-hyang

Kwae-geol-choon-hyang
7,7 220
ocen
7,7 10 1 220
Kwae geol choon hyang
powrót do forum serialu Kwae-geol-choon-hyang

Para głównych bohaterów mnie zachwyciła. Chae-young Han znałam tylko z dwóch odcinków koreańskiego HYD, a dzięki tej dramie naprawdę ją polubiłam. Z kolei Hee Jae bardzo irytował mnie w Witch Amusement, a tu taka niespodzianka. Po prostu chłopak stworzony dla tej roli :) Seok-Hwan An też wystąpił w HYD, też mnie tam irytuje, ale może teraz spojrzę na niego łaskawszym wzrokiem.

Jednak przede wszystkim najbardziej zafascynowała mnie postać, którą grał Tae-woong Eom. Teraz mój numer jeden, prześcignął nawet Dong-won Kanga. Jak tylko będę miała więcej czasu, obejrzę sobie Mawang z nim w roli głównej. Oj ale będę miała ucztę dla moich oczu 8)

Taka moja rada dla tych, którzy zabierają się za oglądanie - oglądajcie każdy odcinek do samego końca. Po tym, co będzie w kolejnym odcinku, pokazana jest tak jakby alternatywna historia głównych bohaterów :)
ja zorientowałam się dopiero po czwartym odcinku, więc musiałam do początkowych wrócić...

Miłego oglądania

Tak, obsada jest świetna, uwielbiam Chun-hyang:) Jako że ja najpierw obejrzałam tę dramę, dopiero później wzięłam się za inne seriale z dwójką głównych bohaterów: Chae-young Han (Only you, Fierworks i Boys Before Flowers) oraz Hee Ja (Witch Amusement, One mum and three dads). Poza BBF i 1m&3d, reszta bez rewelacji... Cóż, nie wszystko musi się udać Koreańczykom ;)
Ale ta seria jest pod każdym względem doskonała:) i warta polecenia, a te krótkie historie z przeszłych wcieleń głównych bohaterów są świetne
Gorąco polecam

isamar84

To była moja pierwsza i jak na razie najlepsza drama ;D Też uważam, że aktorzy dobrani znakomicie. Te miny Jae Hee potrafią rozbroić człowieka ;P

ocenił(a) serial na 8
Lina_senpai

Popieram, mimo że irytowała mnie postać tego producenta-kobieciarza. Dobre też były te sceny z przeszłości, np. jak matka chciała naprawić miecz klejem, myślałem że padnę ze śmiechu.

ocenił(a) serial na 8

Mnie postać grana przez Tae-woonga irytowała, staremu dziadowi się licealistki zachciało.

Hmm... Ja jeszcze nie obejrzałam owej dramy i głęboko się nad nią zastanawiam, bo nudzi mnie kolejny schemat o ładnym facecie zakochującym się w brzydkiej dziewczynie. Więc czy mogła byś mi dać jakieś plusy tej dramy, które zachęciłyby mnie do obejrzenia jej? I czy może główna aktorka "brzydula" stanie się ładna, czy pozostanie niestety taka jaka jest..?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones