PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742875}

Kwarantanna

Containment
7,4 4 207
ocen
7,4 10 1 4207
Kwarantanna
powrót do forum serialu Kwarantanna

Okej, nie mam w zwyczaju pisać tutaj postów, ale to co zrobił mi z głową ten serial... zwyczajnie nie potrafię przejść obok tego obojętnie. Musiałam się z kimś podzielić emocjami, które we mnie siedzą i tą cholerną pustką. Przyznaję. Włączyłam go tylko ze względu na Chrisa Wood i nigdy bym się nie spodziewała tak dużego wrażenia. Ogólnie jestem fanką TVD, ale to co wyprawia Plec dla mnie nazywa się totalnym idiotyzmem. Tym razem jednak ją szanuje. Sama nie wiem czy mam się cieszyć czy smucić, że postanowiłam obejrzeć tą produkcje. Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucia, mam jednak nadzieję, że nie. Po pierwszym odcinku wiedziałam, że nie będzie to serial obejrzany tylko dla Chrisa. Zrozumiałam, że ma większy potencjał niż jakikolwiek, który w życiu widziałam, a uwierzcie było ich sporo. Obecnie jestem na 11 odcinku i z całych sił się bronię, żeby nie włączyć kolejnego. Nie chcę żeby się kończył, zwyczajnie nie potrafię tego zaakceptować. Dla mnie jest jeszcze zbyt wiele niewyjaśnionych spraw, żeby zakończyć to w 2 odcinkach. Oczywiście najbardziej spodobał mi się wątek Jacka i Katie, nie ze względu na Chrisa. Moim skromnym zdaniem miał największy potencjał. Był tak bardzo autentyczny, że może dlatego nie potrafię obejrzeć ostatnich odcinków. Zresztą wszystko w tym krótkim, zdecydowanie za krótkim serialu prawdziwe. Jeśli ktoś chciałby podyskutować na ten temat zapraszam serdecznie.

aniafijolek

Napiszę tylko, że serial też bardzo mnie się podobał. Przykładowo efekty specjalne choroby są zrobione po mistrzowsku. Bardzo żałuję, że sezon 2 nigdy nie powstanie :(

ocenił(a) serial na 1
aniafijolek

po twoim wpisie zacząłem to oglądać, serjal jest nudny akcja toczy sie praktycznie w jednym miejscu szpitalu a przed groźnym wirusem chroni szybka w kasku... po 5 odcinakach mam dość wieje nuda

ocenił(a) serial na 3
Bezkarny

Mam takie samo wrażenie jak dla mnie serial wręcz śmieszny.

ocenił(a) serial na 9
aniafijolek

Na mnie też wywarł spore wrażenie . Mimo tego że jestem dosyć silną osobą to serial doprowadził mnie od śmiechu do płaczu. Nie podoba mi się zakończenie Jake i Katy - kto oglądał do końca ten wie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones