PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742875}

Kwarantanna

Containment
7,4 4 208
ocen
7,4 10 1 4208
Kwarantanna
powrót do forum serialu Kwarantanna

Polecam

ocenił(a) serial na 8

Jestem po 11 odcinku i szczerze polecam ten serial, jak dla mnie nie ma wad. Idealny. Aż się zdziwiłam, że to serial Julii Plec. Aktorzy są świetny, chemia między nimi nie jest wymuszona, nie stanowić dużej części serialu, ale stanowić bardzo dobry dodatek. I poza kwarantanną są też inne wątki spisku itp, so jak dla mnie mega plus. Będzie tylko 13 odcinków, więc niczego nie przeciągają, trafia do TOP5 moich seriali .

Alekstian

Mi też się podoba ten serial. Wszystko wydaję się takie naturalne, aktorzy swoją grą bardzo mnie zaskoczyli. Spisek też na + bo nie jest za nudno. Będzie 13 odcinków tylko? A wiadomo coś na temat drugiego sezonu? :)

ocenił(a) serial na 7
Jamalian

Już dawno podali, że 2 sezonu nie będzie.

ocenił(a) serial na 9
Ardenedi

to potwierdzone info ? masz może źródło ?

ocenił(a) serial na 9
Alekstian

Masz rację właśnie skończyłem 12 odcinek i czekam na finał . Serial jest naprawdę bardzo dobry i wielka szkoda że nie dostał 2 sezonu a stacja CW przedłużyła niektóre seriale które były dnem . Co do odcinków od 1 do 12 były na równym wysokim poziomie nie musiałem patrzyć ile do końca , Przed pierwszym odcinkiem miałem obawy że Julia Plec zrobi drugi serial jak pamiętniki wampirów gdzie będzie 10 min w odcinku na zarazę a tak to same Love story w obliczu plagi. Jednak tak nie było , może jedynie wątek Katie i Jake ale nie mogę narzekać bo nie było to naciągane , aktorzy się spisali . + wielki za dużo intryg . spisków zwrotów akcji . Mimo że został anulowany po pierwszym odcinku szczerze polecam . Wiem że dużo osób pisało że fabuła została skopiowana z duńskiego serialu chyba ale mi to nie przeszkadzało , gdyż nie widziałem tego serialu .

Daniel_Kot

Co to za duński serial? I jak można anulować serial po pierwszym odcinku? WTF? Sama "Kwarantanna" też mi się podoba i bardzo żałuję, że nie będzie drugiego sezonu.

ocenił(a) serial na 8
Alekstian

Zna ktoś może piosenkę z 12 odcinka kiedy Jake patrzy na ciało katie??

użytkownik usunięty
Madlen3

Brooke Fraser - Hymn

ocenił(a) serial na 3
Alekstian

mam całkowicie odmienne zdanie
Jedyny + to to że prawdopodobnie nie będzie kolejnego sezonu :) choć zakończenie jest takie że może być :(

ocenił(a) serial na 7
Alekstian

Ja w ogóle podchodząc do serialu i ogladając wstęp do piwrwszego odcinka nastawilem się, na kolejną historie dotyczącą Zombie :D a tu miłe zaskoczenie mimo, że często dość przewidywalny i naiwny (w sluzie nie bylo kamer i podsłuchu?) za to zajebisy wątek detektywistyczny z dziennikarzem i Lexem. Podobał o mi się że poza naszym sympatycznym Majorem raczej nie bylo z harakteru postaci czarnych i białych kazdy coś tam miał na sumieniu a i czarne charaktery miały sensowne motywacje. Zostało mi jeszcze pol odc 13 i mam nadzieję, że zakonczenia nie sknocą. Sporo wątków, żeby to tak ładnie zamknąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones