PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694922}

Beyond the Boundary

Kyōkai no Kanata
7,2 1 033
oceny
7,2 10 1 1033
Kyōkai no Kanata
powrót do forum serialu Kyōkai no Kanata

Grafika jest świetna, sceny walki bardzo fajnie zrobione, zwłaszcza jak główna bohaterka macha tym swoim mieczem. Muzyka też mi się podobała i efekty dźwiękowe w ogóle. Ale na tym dobra ocena się kończy; według mnie fabuła za słaba. Nie ma jakiegoś pogłębienia ani charakterów, ani relacji między bohaterami, co wydaje mi się niezbędne w tego typu historii. No i różowowłosa od pierwszej chwili strasznie działa mi na nerwy. Chociaż anime w ostatnich odcinkach nieco się poprawia, ale dużo to nie zmienia.

ocenił(a) serial na 8
BlackCat09

(zawiera spoilery)


hmm ocena 4 z Twojej strony wydaje mi się bardzo zaniżona. Aczkolwiek rozumiem że każdy ma swoje gusta.
Co do charakterów postaci, minus jest faktycznie że niektóre są mało wykreowane.
Ale postać głównego bohatera według Ciebie była słabo wykreowana? to samo się tyczy Mirai. Izumi, Sakura i np Fujima - owszem nic praktycznie nie jest tu ukazane na temat tych postaci, no i praktycznie nic nie wiemy o świrniętej mamuśce po za tym że jest świrnięta ^^
No i jak dla mnie dużym plusem jest że ukazali iż Mirai od początku była podłożona.

Minusy które troche tu zawaliły moją opinię (a naprawdę liczyłam po pierwszych odcinkach że to będzie TA perełka) to brak głębszej kreacji w/w postaci, nie wyjaśnienie paru okoliczności jak np w jaki sposób powróciła Mirai, no i fakt że suma sumarum, wrócili do punktu wyjścia.
Ah no i co mnie śmieszyło, że hybryda biała lisica (nie pamiętam jak się nazywała) wiedziała że on tej nocy sie przebudzi zaś jako demon, a i tak nikt z nimi nad nim nie czuwał na wypadek jego wybuchu... po za tym jak dla mnie anime b.dobre

pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones