PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318187}

Kyle XY

7,1 13 070
ocen
7,1 10 1 13070
Kyle XY
powrót do forum serialu Kyle XY

ZAKONCZENIE

ocenił(a) serial na 9

ICH CHYBA POGIELO!??!?!?!?!?!?!??!?!?!??!?!? JAK ONI MOGLI ZROBIC TAKIE COS WIDZOWI?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!??!?!? URYWAC W POLOWIE SEZONU Z NIEDOKONCZONYMI WATKAMI!??!?!?!??!?!??!?!?!??!?!?!??!?!?!??!?! JESTEM PRZEWSCIEKLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
kalambury1008

Ja też !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 10
kalambury1008

Popieram !! To było chamskie, już się człowiek nakręca a tu w pół sezonu KONIEC !!?? Skandal, wstyd i hańba !!!!

ocenił(a) serial na 10
kalambury1008

Z początku nie wierzyłem i szukałem w sieci ale niestety okazało się prawdą, że nie nigdzie dokończenia sezonu ;o

Christian

Zgadzam się z wami. Kyle XY to świetny serial i powinien toczyć się dalej. Jak można tak urwać?? Ja chce nowe odcinki i sezony!
Napiszmy jakąś petycje czy jak to się tam nazywa, żeby przywrócili serial.

Silver_Lane

sam plakat pokazuje ze to jakieś gejowate jest. Takich seriali jest od cholery wiec co sie dziwicie

ocenił(a) serial na 6
tihomax

Serial całkiem spoko ale nie sprzedał się zbyt mała oglądalność.

ocenił(a) serial na 7
Szaju

a ja się ciesze że się skończył na 3 s e10 bo już mi sie zaczynał nudzić ale fakt końcówka nie dokończona trochę

ocenił(a) serial na 9
tihomax

Skoro sądzisz, że jest więcej seriali takich jak ,,Kyle XY" to proszę o tytuły.:)

ocenił(a) serial na 7
kalambury1008

Bionic Woman choćby? :)

użytkownik usunięty
tihomax

Nie ma to jak oceniać serial po plakacie :P

kalambury1008

to okropne, że angażujemy swoje emocji i czas a na koniec dostajemy wielki guzik...brak normalnego zakończenia i wielki zawód...to jeden z lepszych seriali jaki oglądałam!!!!!!!!!!!!!!!!!! chcę jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 8
kalambury1008

I znowu jak wkreciłem sie w serial to nie ma dalszych odcinków

ocenił(a) serial na 6
kalambury1008

Spoiler...
Decyzja o wycofaniu serialu nie zapadła z dnia na dzień, więc takie "zakończenie" nie świadczy dobrze o twórcach. Kyle powinien wrócić do domu i powiedzieć Tragerom, że zrobił to co musiał, a sprawa jego matki nie miała się pojawić. Wystarczyłoby kilka niewielkich zmian w skrypcie ostatniego odcinka, żeby uniknąć nagłego przerwania istotnych wątków i reakcji oburzonych fanów. Twórcy nie przemyśleli tego, czym okazali totalny brak szacunku.

kalambury1008

HELP!!! Ja chcę więcej, co to ma znaczyć? 3 sezony i tyle? Okrucieństwo...

kalambury1008

Niektórzy mówią, że to serial jakich wiele. Możliwe, ale nigdy nie zaangażowałem się tak emocjonalnie jak przy nim. Takie zakończenie to zbrodnia, lekceważenie widza. Podobno miał małą oglądalność, ale chyba 900k lajków na facebooku świadczy o czymś innym. Przez zakończenie mam smutę już od tygodnia, bo wtedy skończyłem oglądać...

sztil

skończyłem właśnie oglądać 2 sezon... jak pomyślę, że zostało mi jeszcze 10 odcinków to popadam w rozpacz. Jak mogli tak zrobić????? świetny serial tak po prostu w połowie 3 sezonu powiedzieli stop????

Leo_Wyatt

To już chyba trzeci fajny serial oglądany przeze mnie, który został zakończony w taki lekceważący dla widza sposób

sztil

zgadzam się, tak jak mówię mam przed sobą jeszcze 10 odcinków, ale już czuje niedosyt. Co by nie mówić można się przywiązać do głównych bohaterów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones