Kyle XY
powrót do forum 3 sezonu

Na stronach TV ABC jest już wzmianka , że 3 sezon to juz pewniak. Jeśli będą jakies świeższe newsy to zapraszam do tematu.

martad77

Wszystko fajnie tylko dlaczego tak późno?:( Prawdopodobnie premiera będzie miała w miejsce dopiero w kwietniu...

ocenił(a) serial na 7
Dawid20

No cóż pewnie tak, ale tak zazwyczaj robią, potęgują napięcie a wierni miłośnicy serialu jeszcze bardziej się nakręcają. Zobaczymy może w tym przypadku będzie trochę szybciej :)

martad77

ale chwila, z tego co sie orientuję (czytałam na tv.com) to Kyle powraca w styczniu z druga czescią 2 sezonu (odc.13-22), a 3 sezon gdzies w wakacje; tak wiec aż tak długo czekac nie trzeba ;)

ocenił(a) serial na 7
oliina

:) To super, też trochę słyszałam, że ma być niby ostatni odcinek 2 serii a potem dopiero 3 seria, ale że kolejne kilka odc. to nie wiedziałam. No to może rzeczywiście nie trzeba będzie tak długo czekać. Dzięki za info :)

martad77

Mogłabyś podać dokładne linka bo znowu ja czytam teraz,że Kyle powróci w 2008 roku,ale nigdzie nie pisze,że w styczniu...

Dawid20

na wikipedii pisze coś takiego
The second season was split in two halves. The first half began on June 11, 2007 and ended on September 3 with "Leap of Faith" and will start again in early 2008. Kyle XY has been granted a third season, which will consist of 10 episodes.

ale szczerze to czytam teraz forum tv.com i się sama zamotałam ;/ raz piszą, że reszta 2 sezonu w styczniu, raz że w kwietniu, a sezon 3 niezmienie w lecie..

oliina

Ehh Wikipedia...to nie zbyt wiarygodne źródło informacji!Bardziej obstaje przy tym,że kontynuacja drugiego sezonu będzie 7 kwietnia!

ocenił(a) serial na 10
Dawid20

http://abcfamily.go.com/abcfamily/path/section_Shows+Kyle-XY/page_JessiSurviveBl ogsDetail
14 stycznia kontynłacja czyli nie tak długo tzreba czekac:) pozdrawiam:)

martad77

Tesz chce byc poinformowana czy bedzie 4 sezon jesli cos sie pojawi to prosze o odpis na muj profil.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones