PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=177944}
4,2 8
ocen
4,2 10 1 8
Las Aguas mansas
powrót do forum serialu Las Aguas mansas

Fa!th !!!!
Skoro współtworzysz tę stronę to napewno znasz telcie Las Aguas Mansas...a skoro znasz to możesz chyba odpowiedzieć mi na kilka prostych pytań
1) Gdy bracia Reyes przyjechali do domu Elizondów to pracowali jako budownicy, czy może pełnili inną funkcję ?
2) Czy Sofia była najpierw żoną Fernanda ?
3) Jak rozpoczęła się miłość Sarity i Franca ?
4) Czy Gabriela wyszła za Fernanda ?
5) Jak skończyła się telcia ?
6) Czy była tak samo agresywna jak Pasion de Gavilanes ?
7) Czy masz jakieś foto Patricii Maldonado ?
8) Nio i jeszcze coś, czy bracia Reyes stali się bogaci, a jeśli tak to czy przez ślub Franca z bogatą kobietą ?

Jeżeli odpowiesz mi na te pytania to będę bardzo wdzięczna, możesz się też ze mną skontaktować przez GG 7958013, lub adres e-mail anka19914@poczta.onet.pl
Z góry dziękuję :D

anka19914

dołączam się do prośby- jeśli ktoś zna odpowiedzi na te pytania niech je tu napisze :)

anka19914

8) tak
Telcia jest na YT

anka19914

Pierwszych kilkadziesiąt odcinków jest ponoć niemal identycznych. Jestem na 17stym, więc odpowiem na co mogę.

1) Podali się za budowlańców.
2) Tak
3) Nie rozpoczęła się, ponieważ oboje umarli. Ona umarła dowiedziawszy się prawdy o Libii, a on został otruty przez swoją żonę, odpowiedniczkę Eduviny.
4) Nie oglądałam, ale czytałam, że wyszła za innego gościa, który ożenił się z nią dla fortuny. Fernando podobno przechodzi przemianę w pozytywnego bohatera i chyba wiąże się z jedną z piosenkarek z baru.
5) I żyli długo i szczęśliwie.
6) Myslę, że nawet bardziej, chociaż nie było tyle bójek.
7) Są w Google. O kurcze teraz widzę jak stary jest ten post :o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones