PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788868}

Las

La Forêt
6,8 8 992
oceny
6,8 10 1 8992
Las
powrót do forum serialu Las

Jestem po 3 odcinku i nie mogę się nadziwić, że to nie ma kategorii komediodramat ;) To co wyprawia główna bohaterka, policjantka Virginii to naprawdę niezły cyrk. Nie wierzę że ktoś tak głupi mógłby pracować w policji. Z resztą jej bojąc się ciemności kolega z komisariatu, to też niezły agent.

Poza nieudaczną ekipą komisariatu, to całkiem dobry serial. Trochę w stylu Belfra.

Ashganka

Jeśli Błaszczak z Zielińskim mogli pracować w policji, to każdy może.

J_Ponimirski

No to też prawda ;)

ocenił(a) serial na 9
Ashganka

Weź pod uwagę, że ta policjantka pracuje w małej miejscowości. Tam asy nie idą ;-)

Ashganka

serial jest ok, ale to właśnie jest żenujące, już dawno powinni ja odsunąć od sprawy

ocenił(a) serial na 8
Ashganka

Od poczatku mnie wkurza ta postać. Zepsuła naprawdę dobry serial. Jak matka ofiary moze uczestniczyć w śledztwie, bić i szarpać podejrzanych, zachowywać się jak oszalała? Od razu powinni ją odsunąć.

ocenił(a) serial na 5
nikita181

W dodatku jej mąż sypiał z koleżanką córki czyli ofiarą. A na koniec mamusia zapierdziela na sygnale za gościem po wiadomych żądaniach porywacza, na szczęście jedzie nie w to miejsce

Ashganka

Strasznie irytująca postać. Zachowywała się jak niezrównoważona.
Co do naszego Belfra - seriale bardzo podobne.

ocenił(a) serial na 5
Ashganka

fakt, straszna idiotka. sekundy przed tym, jak zaatakowała swojego męża po tym, jak wyszło, że sypiał z tą szesnastolatką, wiedziałam, że NA PEWNO się na niego rzuci. powinni ją od razu odsunąć od śledztwa.
ale ona to i tak nic. najbardziej nieprofesjonalną policjantką ever, jest, moim zdaniem, ellie miller z broadchurch. serial piękny, cudna scenografia, ale ona to pomyłka do kwadratu. za co się chwyci, to spartoli.

ocenił(a) serial na 5
blomkvist

Że ona chciała uczestniczyć w śledztwie to jest w sumie zrozumiałe, dla mnie najbardziej niekompetentny był ten kapitan, który jej na to pozwolił.

ocenił(a) serial na 6
Ashganka

To mikrospołeczność i rządzi się własnymi prawami. Wszelkie stanowiska piastują osoby, które chcą tam żyć/mieszkać, więc zbyt wielkiego wyboru nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones