PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126449}

Lassie

7,7 69
ocen
7,7 10 1 69
Lassie
powrót do forum serialu Lassie

Błędy na stronie

ocenił(a) serial na 9

1)jak napisałem wcześniej - postać Toda Fennella nie nazywa się "Geoff Mackienzie" tylko Jeff MacKenzie (tak jest napisane w listach płac). Stąd tak samo należy pisać nazwisko postaci jego ojca (Jay MacKenzie), choć w napisach końcowych pojawia się tylko jego ksywa "Jay Mack". Inaczej należałoby to nazwisko czytać jako "Makenzi", a nie "Makkenzi".
2)Serial ma trzy sezony, nie dwa - drugi ma odcinków trzynaście, kończy się odcinkiem do tytułem "Mayor For A Day". Trzeci zaczyna się odcinkiem pod tytułem "Sam Dupree"
Nie kierujcie się w tym przypadku źródłami internetowym - kto nie widział całego serialu, ten nie wie i nie zrozumie .
3)ad.2 - na stronie tytuł pierwszego odcinka "Hokejowe wagary" zaczyna się w oryginale słowem pisanym jako "Hookie", a nie tak jak na filmwebie "Hooky".
4)Tytuł ocinka następnego po "The Great Emu Hunt" znany także jako "Timmy Falls In The Hole", a tytuł następnego brzmi "Lassie Saves Timmy", nie "Not on the Map". "Not on the Map" to tytuł zastępczy.

Jeśli ktoś uważnie oglądał serial, a nie sugerował się źródłami internetowymi, ten przyzna mi rację, których ja udowodnić nie mogę, gdyż właściwych źródeł do powyższych informacji nie ma w sieci (a źródła internetowe, zwłaszcza z "nieomylnego" IMDb są konieczne, prawda?).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones