PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95732}

Latający Cyrk Monty Pythona

Monty Python's Flying Circus
8,4 58 635
ocen
8,4 10 1 58635
9,3 19
ocen krytyków
Latający Cyrk Monty Pythona
powrót do forum serialu Latający Cyrk Monty Pythona

zazdroszcze wszystkim

ocenił(a) serial na 10

któży jeszcze nie oglądali tego serialu, chciałbym jeszcze raz oglądnąć go pierwszy raz

Hyde911

Zgadzam się w 300%
Trafniej bym tego nie ujął :D

ocenił(a) serial na 10
Mister_Misterio

Co racja to racja. W tym przypadku amnezja byłaby darem niebios ;)

ocenił(a) serial na 10
Hyde911

Nie jestem tego taka pewna. Wiele skeczy Monty Pythona, za pierwszym razem wydaje się zaledwie "średnimi" - dopiero poźniej dostrzega się genialne rzeczy =)
nawiasem mówiąc: mogę oglądać Latający Cyrk w kółko i zawsze umieram ze śmiechu (może dlatego, że jestem uzależniona ;))

ocenił(a) serial na 10
zaba_24

Dokładnie !
Ja jeszcze na szczęście nie widziałem wszystkiego :) Choć posiadam wszystkie latające cyrki to i tak nie chcę ich na razie oglądać i zostawiam sobie na palonko. Nie ma to jak obczajanie skeczy po raz pierwszy. Na trzeźwo nie da się wszystkiego wyłapać :D Oni musieli coś brać, nie wiem co wtedy było na topie morfina?

użytkownik usunięty
GoranGutan

Haha, a jeszcze nie oglądałam żadnego odcinka, zaczynam dziś na TV4. :D widziałam co prawda pare skeczy w necie (o martwej papudze, ministerstwo głupich kroków, pokój kłótni i coś o serach:P), ale to nie to samo. Widziałam 'Hotel Zacisze', 'Święty Graal', 'Żywot Briana'. Wszystko świetne, więc Latajacy Cyrk także powinien mi się spodobać :)))

Pozdrawiam fanów Monty Pythona :))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones