PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875907}

Law School

Lo-seu-kul
7,7 474
oceny
7,7 10 1 474

Law School
powrót do forum serialu Law School

Już dawno po premierze

ocenił(a) serial na 8

Serial już dawno się skończył a tu że czeka na premierę

Tiina

No właśnie, na Netflix można normalnie obejrzeć całość.

Tiina

To już niestety standard na filmweb, że seriale/filmy dawno dostępne, a tu nawet swojej strony nie mają.

izalek16

Bo nikomu się nie chce ich dodawać i uzupełniać. :(

Radek_Traczyk

Raczej też długo czeka się, aż ktoś "klepnie". Niektóre moje materiały czekały i w sumie czekają ponad rok na akceptację.

ocenił(a) serial na 8
izalek16

Tak do mnie ostatnio ktoś pisał z moderatorów żebym im podała tytuły anime która już dawno się skończyły bo każdy który chciałaś dodać był że czeka na premierę
Za długo im to trwa

użytkownik usunięty
Tiina

ja juz 5raz dodwalm obsade bo julka 69 zamniast wtlmaczyc mi ze to nawzwska anie imoina podaje koreacinema to apozej jak odzucial tozwyskinikiem !!! ze to nazwiska a ni imona ludzie czasmi niektorym werifaktorm brkuje kultury ja juzdawno dodalm kraj ale czalem az ktos gozakceptuje by wipsac koraniskie daty premier aja jestem zwyklym fanem kinaquerr chorym namozgowe poraznie i czasmi mam dosc dodawania jak l werifikatorom brakuje szacunku do drugiego czlowieka teraz daty premier dio filmu czekaja od14lutego czy15 amamy lipec a juz obsadadach niewspone 28 marzec czy 29 2020 rok

Zgadzam się, ona zawsze zostawia pełno durnych uwag do dodawanych materiałów i zawsze pełno!!!!! szkoda, że nie można jej odpisać nic, bo jest strasznie irytująca. Przez jej głupie uwagi tylko czas dodawania materiałów się wydłuża.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones