PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803157}
5,8 790
ocen
5,8 10 1 790
Leśniczówka
powrót do forum serialu Leśniczówka

Po obejrzeniu 1 odcinka serialu "Leśniczówka" w aplikacji TVP VODl oceniam ten serial po pierwszym odcinku na 5. Bardzo mi się spodobał ten serial jest bardzo ciekawy. Już nie mogę doczekać na 2 odcinek tego serialu. Kto nie oglądał jeszcze tego serialu zachęcam wszystkich którzy nie oglądali jeszcze tego serialu abyście obejrzeli dziś w TVP1 o 17.55.

augustyn456

Ale drugi odcinek był zaraz po pierwszym :) przynajmniej w TVP ... telewizja będzie nadawać po dwa odcinki.
Pewnie puszczają Leśniczówkę bo spada im oglądalność klanu ...
Ja jednak uważam że skoro TVP ma tyle kasy to powinni się skupiać na SERIALU a nie na telenowelach. Serial to serial powinien mieć 10-13 odcinków i koniec ... zawsze potem można go powtórzyć. Jakoś nikt nie powtarza Klanu, Złotopolskich, Na dobre i na złe czy też Ojca Mateusza ... ale do znudzenia leci Janosik, Kloss i Pancerni ... dlaczego?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Akurat telenowela to serial zamknięty. Owszem może mieć kilkaset odcinków ale jest to zamknięta historia zmierzająca do z góry zaplanowanego końca. Co innego opera mydlana (soap opera) typu "Moda na sukces" to jest serial, który się skończy jak produkcja przestanie być opłacalna.

bi_du

Telenowela to praktycznie serialowy tasiemiec melodramat, natomiast opera mydlana jest dosyć popularna w treściach i dotyczy zazwyczaj przyziemnych pobudek, choć może niby traktować o sferach "wyższych".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones