PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742874}
6,7 12 429
ocen
6,7 10 1 12429
Legends of Tomorrow
powrót do forum serialu Legends of Tomorrow

Constantine pojawi się w legends of tomorrow . Szkoda że skasowali serial o Constantine. Constantine to świetna postać. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
grzegorzdaskosadangel_fw

No wiadomo że się pojawi to już będzie jego drugi występ gościnny w Arroverse

grzegorzdaskosadangel_fw

Ehh dla mnie to najgorsza postać, demony i inne cuda ble.

ocenił(a) serial na 8
RadoslawKamil

Biorąc pod uwagę, że głównym złym tego sezonu jest demon, obecność Constantine jest co najmniej uzasadniona.

marchewsz

Ten serial od początku był zrobiony z odrzutów z innych seriali i zli też są odrzutkami z innych serii dlatego całość jest słaba a dołożenie do tego demona to już całkiem parodia, ale w tym całym kiczu i cukierkowości jest cały urok tej serii.

użytkownik usunięty
grzegorzdaskosadangel_fw

zgadzam sie, szkoda ze nie zrobili drugiego sezonu, bo koncowka pierwszego nabrala charakteru

grzegorzdaskosadangel_fw

Z jednej strony to bardzo dobra wiadomość, ale z drugiej to LoT mają strasznie niski poziom i sam Constantine tego nie uratuje - już raczej to jego sprowadzą do swojego poziomu.

ocenił(a) serial na 6
grzegorzdaskosadangel_fw

No i się pojawił. Oby zrekompensował odejście Firestorma i jego "części".

grzegorzdaskosadangel_fw

Pełna zgoda. John jest świetny i super że się zjawił :)

ocenił(a) serial na 9
grzegorzdaskosadangel_fw

Właśnie miałem stworzyć nowy temat z zapytaniem, kim była ta postać na końcu odcinka, lecz doczytałem ten wątek. Mam inne pytanie. Skąd Sara zna Johna i kim on jest? Był jakiś wcześniej odcinek lub inny serial, w którym była ta postać?

SolarisUrbino

Tak. W "Arrow". O ile się nie mylę to był to chyba sezon 4 i odcinek 5, ale nie pamiętam na 100%. miał tytuł "Haunted". John przywrócił Sarze duszę po tym, jak Laurel ją wskrzesiła i Sara była no... Nie do końca sobą. :)

ocenił(a) serial na 9
Agathe__

Obejrzałem ponownie ten odcinek. Za pierwszym razem nie zwróciłem uwagi na ważność tej postaci. Dzięki.

SolarisUrbino

wiecie może kiedy będą nowe odcinki?

ocenił(a) serial na 9
philips84

W kwietniu po zakończeniu Supergirl.

ocenił(a) serial na 2
philips84

Nowe odcinki już są,niech filmweb doda możliwość oceny kolejnych odcinków, ciekawe jaki będzie finał w tym szmirowatym sezonie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones