PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742874}
6,7 12 435
ocen
6,7 10 1 12435
Legends of Tomorrow
powrót do forum serialu Legends of Tomorrow

Prawda jest taka że kreacja aktorska Matta Ryana zjada prawie całą tą drużynę może poza Sarą i Rorym na śniadanie. Gra on Constantinea jakby praktycznie nim był i fakt że go wprowadzili te 2 sezony temu być może wgl uratował serial. No naprawdę ta postać jest jakaś , ma swoje ciekawe wątki no zestawcie go z takim Nate'em - toć głupia płaska postać. Niby comic realief ale nie do końca. Mick też jest przerysowany ale przynajmniej konsekwentnie i jego postać naprawdę czasem może rozśmieszyć. No a Sara no to Sara trzyma poziom jeszcze z czasów Arrow. Zaś o reszcie nie moge powiedzieć już nic konkretnego , poza tym jest jeszcze rotacja i wymieniają się oni to już wgl... Ewidentnie powinni wrócić do tematu serialu o Constantinie no tylko wtedy znowu by go w legendach zabraklo i zrobił by się problem. ; )

użytkownik usunięty
mordarg

Wątpię, żeby wznowili ten serial :( Szkoda, bo jeden z moich ulubionych, ale widownia dała ciała. Jeśli ktoś kiedyś stworzy nowy, to pewnie bez Matta, a jest urodzony do tej roli.

mordarg

Mam odmienne zdanie jeśli chodzi o serial o solo przygodach Constantine'a - tam brakowało wiele i był słaby jak dla mnie (chyba nawet słabo go oceniłem + sam fakt, że stacja zablokowała bodajże po pilocie jakąkolwiek możliwość, aby Constantine palił papierosa była absurdalna (jeśli dobrze pamiętam, po paru odcinkach pojawiał się sprytnie wmontowany jako dodatek ale pewnie dlatego ze na twitterach zawrzało lol)). Wydaje mi się, że Constantine tak świetnie wypadł w Legendach bo.. bo właśnie był obok tej całej ferajny i zbieraniny postaci. Jedna z tych postaci, które uważam, że nie mają racji bytu jeśli nie umiejscowić ich w jakiejś drużynie/grupce ludzi (podobne mam zdanie o Hulku - solo filmy Marvela nie było wybitne ale już w Avengersach lub w filmie z innym bohaterem (Thor Ragnarok) wypada zajebiście).

Swoją drogą: po finale s6 chyba żegnamy z drużyny Constantine'a heh ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones