PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742874}
6,7 12 435
ocen
6,7 10 1 12435
Legends of Tomorrow
powrót do forum serialu Legends of Tomorrow

Jest świetną aktorką, a postać Avy Sharpe pokochałam od pierwszego odcinka. Mam nadzieję, że scenarzyści nie spierdzielą sprawy i Ava okaże się Michelle Carter - Goldstar i dołączy do Legend na stałe, bo moja teoria na temat Avy robi furorę na tumblr.

użytkownik usunięty
SatineNic

ja mam nadzieję, że nie. Słabo dla mnie gra. Ale gdyby była to przynajmniej Sara musiałaby przestać być największą dziwką w teamie i jakiś czas byłoby coś stałego, a nie pukanka dla funu

Nie jest nią. One to robią dla kasy a Sara dla funu ;)

Proszę Cię! Jes Macallan słabo gra? Co powiesz po 15 odcinku? Większość aktorek robi 3-4 miny na krzyż, a ona pokazuje, że aktorstwo nie na tym polega: możesz czasem wyglądać jak głupek, ale grasz twarzą i ciałem, dajesz z siebie wszystko i przede wszystkim te miny/ruchy są naturalne. Tego mi brakuje u innych. Nie ukrywajmy, że aktorstwo w tym serialu jest drewniane. Jes Macallan podniosła swoją grą level serialu z marnej 3 na mocną 8 albo i 9.

użytkownik usunięty
SatineNic

moze mi sie gryzie jej Avyowa postac po prostu, ale pare ruchow wydawalo mi sie nienaturalnymi. Ale co do aktorstwa reszty to sie zgadzam

SatineNic

W sumie to by było ciekawe gdyby się okazało że masz rację. Jestem za :D

Raister

Tumblr szaleje, twitter i instagram szaleją. Nawet artykuł o tym na pisali na stronie o komiksach. Niestety twórcy serialu nie mogą pochwalić się bystrością i kreatywnością. Polecieli więc w schemat: połączmy Orphan Black z Lost Girl. Jak oni śmią się nazywać scenarzystami? Zero kreatywności... To jest straszne, że w dzisiejszych czasach każdy kradnie pomysły i czerpie z głupkowatych źródeł oraz kieruje się wyłącznie tym, co kręci nastolatków. Jakby chcieli mieć wątek na kolejny sezon np. szukanie Booosta Golda albo wyjaśnienie sytuacji zniknięcia Michelle z osi czasu, to mieliby otwarte pole do popisu. A tak czuję, że Ava zostanie zabita, bo przecież lesbijska postać nie pasuje do standardów serialików dla hetero-nastolatków. Zapomina się tym samym o odbiorcach po trzydziestce, którzy może by chcieli zobaczyć piękny romans/związek dwóch silnych kobiet.

użytkownik usunięty
SatineNic

Coo, przecież teraz jest hype na homowątki i już nie ma seriali dla hetero. (Btw jeśli nie oglądałaś najnowszego sezonu Jessici Jones to polecam, tam dużo, chyba rekord lesbijskich wątków na odcinek, wyrafinowane głównie, odważne sceny, a także, dla mnie >niestety> poboczne homo z dziećmi).

To byłoby dziwne gdyby Ave zabili, juz bez sensu ukrocili zwiazek snarta z tym typkiem od nazi, pokazali tylko zeby pokazac homowątek, pare buziaków, odhaczone i baj baj, więc gdyby z Avą też odhaczyli to by było perfidne i bezsensowne, powinni być konsekwentni. Takie krótkie wątki tylko wyraznie pokazują, że chcą uprawiać nimi propagande, a nie pokazywac róznorodnosc

SatineNic

Ów piękny romans dwóch silnych kobiet możesz obejrzeć w Supergirl. Tamtejsze forumowiczki uznają go za najlepszy lub jeden z najlepszych jakie widziały ;)

A Avy nie trzeba uśmiercać. Co prawda nie widziałem jeszcze 15stego odc ale ona i Sara mogą sobie być (choć nie wiem co tam szykują dla Avy bo końcówka 14stego brzmiała intrygująco).

Raister

Widziałam, związek się rozpadł - jak zwykle.
Ogólnie nie o to mi chodziło w moim poście. Dlaczego dwie kobiety nie mogą być szczęśliwe? Zawsze tego typu związki nie kończą się happy endem. Na szczęście dali w końcu kontrakt Jes Macallan, która jest niesamowita i bardzo utalentowana. Liczę na więcej. Niestety, przy niej widzimy jak słabo gra Caity Lotz. Ale może mając u boku tak świetną aktorkę jak Jes czegoś się dziewczyna nauczy. Tego jej życzę.

SatineNic

Jestem za tym by dwie kobiety mogły być szczęśliwe ale producenci lubią mieszać w serialach by się "lepiej sprzedawały". W zwiazku Kary i Mon Ela też namotali (a tu już był zwiazek hetero). I tak dobrze że w Supergirl pokazali w zasadzie wszystkie etapy czyli kobieta zdaje sobie sprawę ze swej orientacji , przełamuje się by opowiedzieć o tym bliskim , dalej było wspólne mieszkanie , oświadczyny itd. Tyle że jeżeli mają postać trwale zaobrączkować (niezaleznie od płci) to wtedy zamykają sobie furtki do wikłania tej postaci w wątki które się "lepiej sprzedają" i pewnie o to w tym chodzi.
W komiksach na podstawie których dane serie bazują jest podobnie. Mało kto tam żyje w szczęśliwym i trwałym związku ;/

ocenił(a) serial na 9
SatineNic

"bo przecież lesbijska postać nie pasuje do standardów serialików dla hetero-nastolatków. " taaaa zwłaszcza jeśli chodzi o Arrowverse:
-Sara
-Ava
-Snart z Ziemi X
-Ray
-Constantine
-Alex Danvers
-Curtis
-Nyssa
+Jeszcze kilka innych by się znalazło. Mało?
Poza tym ostatnie co można zarzucić scenarzystom Legend (jeżeli chodzi o 3 sezon) to brak kreatywności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones