PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742874}
6,7 12 435
ocen
6,7 10 1 12435
Legends of Tomorrow
powrót do forum serialu Legends of Tomorrow

Ogólnie to trailer Legends of Tomorrow zrobił na mnie pozytywne wrażenie, ale zostawił też pytania.

1) Ray Palmer - nie był w stroju gdy doprowadził do eksplozji podczas prac nad kombinezonem, więc nie bardzo trybi mi jak to, że się zmniejszył miało by mu pomóc przeżyć wybuch. No chyba, że wszystko znowu zwalimy na nanity które mu już uratowały co najmniej raz życie (oczywiście w szpitalu, chociaż skłaniam się ku teorii, że temu strojowi zdecydowanie daleko do poziomu osłony ciała charakterystycznego dla zbroi Iron Man'a, więc akcja z przebijaniem się przez samolot i twardym lądowaniem w S02E22, a konkretniej przetrwanie przez Palmera tego wyczynu, jest wspierane tą technologią).

2) Sarah aka. Bla... WRÓĆ! aka. White Canary - Malcolm Merlyn został nowym Ra's-em, więc zeby Oliver w końcu mu dał spokój odkopał jej ciało i wykąpał w Lazaurus Pit? That's gross...
Ok - łapię, że Thea w szpitalu była sztucznie podtrzymywana przy życiu, zmarła prawdopodobnie w trakcie transportu do Nanda Parbat, więc stricte to było w krótkim okresie czasu. Ale ciało odkopane po kilku miesiącach z grobu to już nie przelewki... No chyba, że to miało miejsce znacznie szybciej po tajemnym pogrzebie, tylko, że wtedy rządził jeszcze poprzedni Ra's który raczej w ożywianiu jej nie miał interesu, a już na pewno powiedziałby o tym córce, by ostudzić jej temperament i zwalczyć bunt.
No chyba, że skoro już Oliver wręcz podał Malcolmowi Ligę na tacy, to teraz będzie mógł sobie do niego przynosić poległych w walce i wskrzeszać. Fajnie - nie dość, ze ma z głowy poprzedniego Ra'sa, oraz uratował miasto, to jeszcze gratis w zestawie mu wpadło źródełko pozwalające szybko się leczyć, żyć wiecznie i jeszcze wskrzeszać umarłych.
A wątpliwości co do tej postaci mam jeszcze więcej: Czy jej ojciec się o tym dowie? ("Cześć tato! Tym razem naprawdę umarłam, ale po ponad roku mnie wskrzesili! Dzwonię Tobie pierwszemu o tym powiedzieć, żebyś się przestał złościć na moją siostrę i Olivera, oraz przestał im przeszkadzać w tym co robią.) Czy Felicity się o tym dowie? (Przecież Sara to w sumie ex Olivera i dopiero po jej śmierci ona znalazła się na niezagrożonym pierwszym miejscu. Zresztą to też dotyczy sprawy Ray'a, bo to jednak śmierć przyjaciela, w dodatku zapewne spowodowana brakiem jej pomocy przy kolejnych jego eksperymentach - w końcu to jej genialny umysł studził jego genialne, ale niebezpieczne pomysły, a już chyba na początku ich znajomości przewinął się temat, że czegoś tam nie sprawdził dokładnie przed pierwszym uruchomieniema A.T.O.M.a, a drobny błąd w działaniu tego stroju mógł zmienić ów w atomówkę o sile rażenia mogącej wymazać Starling z map)

3) Captain Cold - od momentu pogawędki gdy Flash nie pojmał go, a tylko zostawił gdzieś na odludziu, coś czułem, że może zmienić stronę, i wydawało się że to zrobi już w The Flash S01E22, ale po tym co odkręcił w owym odcinku wpisałem go już nie ołówkiem a długopisem na listę tych złych. A tu taki zwrot akcji... Aż mnie ciekawi jak będą się toczyły kolejne potyczki Flasha i Colda w pierwszej połowie The Flash S02, czyli zanim faktycznie dojdą do porozumienia.

4) FireStorm.... A właściwie tylko jego połowa. Niby są migawki, że pojawia się w ognistej postaci, ale Ronnie nie jest przedstawiany jako jeden z głównych członków ekipy. Czyżby więc miał znowu występować tylko gościnnie i tylko czasami będziemy mogli pooglądać "całego" Firestorma w akcji?

ocenił(a) serial na 5
Miczelov

Jestem bardziej ciekawy genezy white canary od strony komiksowej. Z tego co pamiętam w animacji Red Hood Jason Todd również dość długo nie żył i został wskrzeszony przez jame łazarza...

Miczelov

Avengers zawitali do TV ja mam takie wrażenie(dość mieszane uczucia)...oby tylko był dobry poziom. Minimum taki jak Flash i oby jak najdalszy od 3sez Arrowa(który jedzie pod marvelovskie ,,zabili go i uciekł,,)i będzie dobrze ;] CW chce mieć swój world i konsekwentnie ciśnie do przodu dając praktycznie JL w miarę możliwości ;] Fajnie by było gdyby wciągnęli jeszcze Constantine'a.

hudylobo

Nie dadzą ;(

ocenił(a) serial na 4
hudylobo

Ma sie pojawić w Arrow S04

Jajkonatwardo

ale że Constantine?

ocenił(a) serial na 4
beecia

tak

Miczelov

Mi się wydaje ze wszyscy zostaną pozbierani w pewnym momencie czasu a nie jak sezony się skończyły bo za dużo by było do wyjaśnienia . Zresztą pożyjemy zobaczymy. Zapowiada się ekscytująco.

sobol1985

Podobno dzisiejszy finał Flash'a ma być fundamentem od,którego wyjdą z Legendami Jutra więc jeszcze kilka godzin i cokolwiek się wyjaśni...

ocenił(a) serial na 4
danio442

No to sie wyjaśniło...

ocenił(a) serial na 6
Miczelov

Ale w ogóle to ma być serial tak jak jest na filmwebie czy to będzie pełnometrażowy film?

hubert_83

Serial.

ocenił(a) serial na 8
hubert_83

jako serial ale bardziej w stylu Daredevila czyli prawie jak film. :)

ocenił(a) serial na 6
Miczelov

Obejrzałam zwiastun i nie mogę się doczekać! Oczywiście mam obawy jak rowiążą te wszystkie wątki, jak dotąd całkowicie nowa jest tylko jedna postać więc warto historię tych pozostałych jakoś uporządkować, chociaż nie miałabym co do tego zbyt duzych nadziei patrząc na "cuda", które się ostatnio dzialy w Arrow i Flashu. O i moje kolejne pytanie o rolę jaką odegraja glowni bohaterowie tych dwóch seriali. No i czy przypadkiem ATOM nie miał miec swojego serialu? mam nadzieję, że to się sezony nie beda emitowane jednocześnie, ale jakoś spójnie nie ze sobą połączone. Mimo tych obaw jestem nakręcona:-)

ocenił(a) serial na 6
grampiana

Chodziło mi oczywiście o to, żeby seriale i ich poszczególne już sezony stanowiłą jakąs spójną całość.
Przepraszam za nieco koślawą składnię:)

ocenił(a) serial na 7
grampiana

Nie bedzie serialu o Atomie ale właśnie ten. Podobno ATOM będzie przywodcą drużyny. Premiera w styczniu 2016 roku czyli w momencie jak 4 sezon Arrow i 2 sezon Flasha będą w trakcie przerwy midseasonowej. Dodatkowo tutaj ma byc jak na razie tylko 13 odcinków w sezonie 1 :) W początkowych odcinakch tych dwóch seriali nastapi pewnie powolne wprowadzanie postaci z Legends of Tomorrow, chociażby musi być wyjaśniona historia wskrzeszenia Sary :) Caity Lotz jest świetna w sekwencjach walki, aż nie mogę się doczekać tej wersji White Canary... wiadomo już że zarówno Lazarus Pit jak i fakt ze dość duży okres minął od jej śmierci, będą miały wpływ na jej osobowość i zachowanie ...

bzyczek881126

Ja licze że w tym sezonie Arrowa pojawi się choć na chwilę Nightwing lub Red Hood.
I czy tylko ja czekam na scenę wskrzeszenia kanarka ??? Co jak co ale aktorkę to dobrali wyśmienicie. Fajnie że wraca.

ocenił(a) serial na 7
deffit

Nightwing będzie chyba w serialu Titans na TNT, jesli się nie mylę. Zgadzam się, już w tym trailerze prezentuje się ekstra a co dopiero będzie jak nakręcą odcinki :)

ocenił(a) serial na 6
bzyczek881126

dzięki, pozostaje nam czekac, te wakacje beda długie:-)

bzyczek881126

Chciałbym zobaczyć potyczkę Black Canary vs White Canary :)

ocenił(a) serial na 7
Heroes_Pe

ojj tak ja też, ale najpierw niech jeszcze ciut Laurel się podszkoli i wtedy mogą nam ten pojedynek zaserwować :)

bzyczek881126

Niestety u Caity nie mogę znieść jak robi te dziwne miny przez te usta :P

ocenił(a) serial na 7
Heroes_Pe

na początku dziwnie to wyglądało ale teraz to kwestia przyzwyczajenia :P

Heroes_Pe

hehe, też mnie to irytuje :D choć i tak nigdy nie osiągnie poziomu Laurel, która do swojej zwykłej "cudownej" postaci dorzuciła jeszcze canarycry...Konkurencją dla niej może być chyba tylko Iris z końcowych odcinków Flasha.

Sushimaster

Laurel teraz uwielbiam ;p W pierwszym sezonie była mi obojętna - chociaż patrzeć można było na piękną twarz, potem w drugim sezonie zaczęła się jej przygoda z alkoholem i narkotykami. Zaczęła płakać a na dodatek coś z twarzą się jej stało - nie lubię ;p
W trzecim sezonie jak przywdziała ten czarny kolor i blond włosy - uwielbiam :D

Miczelov

Dlaczego nie ma dodanej obsady do tego serialu, skoro nawet w trailerze jest już pokazana cała główna obsada aktorska?

ocenił(a) serial na 7
oscilek

Filmweb się ociąga :P dobrze że chociaż w miarę (po strasznie długim czasie ) ogarnęli sprawę ze znikającymi postami !!!

Miczelov

ad.2 Sara umierała już tyle razy, że nawet jej starzy stracili rachubę, niczym Taylor z Mody na Sukces wraca jak bumerang, czyżby drużyna nie mogła sobie bez niej poradzić... Już nawet słyszę w głowie ten głos:

-Saro Lance umierając naprawdę, zawiodłaś to miasto!

ocenił(a) serial na 7
sweet_nothing

dla mnie może wracać :) Caity Lotz idealnie nadaje się do roli wojowniczek, a dodatkowo nie będzie wchodziła Black Canary w paradę w Arrow, więc czemu miałaby się nie pojawić w nowym serialu:P

ocenił(a) serial na 7
Miczelov

Jako ze z pierwszymi dwoma sie zgodze to przy reszcie wystarczyloby zebys zgooglowal te dwie postacie :)
Pan Cold jest postacia mroczna robiaca poprostu to co jest wygodne w danym momecie dla niego i tylko dla niego.
Orginalnie Firestorm skladal sie z owiele wiecej ludzi ktorzy w ten czy inny sposob pozniej dolaczyli do pierwszej dwojki.

użytkownik usunięty
Miczelov

Ja myślę, że ten wybuch mógł być bardziej czymś w stylu eksplozji akceleratora cząstek. Rozwaliło kawałek S.T.A.R. Labs, ale nie każdy "trafiony" tym wybuchem zginął.

ocenił(a) serial na 8
Miczelov

co do White Canary to wyjaśnienia są dwa w komiksach ołtarz ma zdolność do wskrzeszania ludzi do roku jeśli minie rok od śmierci to ołtarz ci nie pomoże, drugie wyjaśnienie to, że ich "dowódca" ma zdolność (maszynę) do podróży w czasie więc znacznie wcześniej mógł wykopać ciało. co do kapitana też w komiksie przez pewien okres zostaje zreformowany i zostaje członkiem ligi sprawiedliwych.

nieznajomy43

no to bez podróży w czasie by zabrać jej ciało to by nie wypaliło :) jeśli serial ma zacząć się w 2016 roku równolegle do pozostałych, to minie wyraźnie ponad rok od jej śmierci

Miczelov

a ktoś kojarzy postać ich "dowódcy" z komiksów?

ocenił(a) serial na 6
Miczelov

Banda niepasujących do siebie aktorów z koszmarnym Kanarkiem! Bardziej mnie ciekawi Vandal Savage!

ocenił(a) serial na 8
harry_rabbit

Dokładnie, kanarek na biało ochydny. Jedynie Cold wydaje się być spoko. Uwielbiałem black canary, but ale kur na biało wygląda odrażająco.

ocenił(a) serial na 7
Miczelov

Co rozumiesz poprzez calego firestorma?? Firestorm skladal sie chyba z 9 postaci albo i wiecej . nie pamietam dokladnie . Narazie mamy drugie combo doktorek i jax.

Sabcio1234

Gdybyś zobaczył kiedy pisałem pierwszego posta, może byś się nie ośmieszył pisząc to... Bo wówczas jeszcze nie było mowy o Jax'ie, jak i nie było wiadomo o tym, że Ronnie zginął w finale The Flash S01.
15 maja 2015 można było snuć tylko domysły na ten temat i nie wiedząc o tej zmianie, można było tylko przypuszczać, że Ronnie będzie nadal występował jedynie gościnnie, jak w pierwszym sezonie Flasha.
Teraz mamy za sobą większą część The Flash S02, jest już jasne dlaczego doktorek był pokazywany, a Ronnie nie - bo chodziło o to, żeby w tamtym trailerze nie ujawnić faktu śmierci Ronniego i zastąpieniu go Jaxem.

ocenił(a) serial na 6
Miczelov

Jak dla mnie ciekawy pomysł, głównie ze względu na to, że nie rozstaniemy się z żadną z postaci. (Mam na myśli to, że jeżeli ktoś był zasmucony faktem zniknięcia Firestorma z Flasha będzie teraz miał go w osobnym serialu).
Obawiałem się, że będzie kiepsko wyglądać. Przypomnijmy sobie pierwszy sezon Arrow i Flash, efekty niczym z painta. Widzę, ze z biegiem czasu, ze wzrostem popularności poświęcają większy nakład pieniędzy na dopracowanie tak też jest bosko :)
Jednak najbardziej obawiam się scen walki wręcz. Nie oszukujmy się ale Arrow to parodia walk. Gołym okiem widać jakie te ruchy są powolne, jak pięści zatrzymują się przed twarzą, jak ludzie odlatują w powietrze, mimo braku kontaktu. Strasznie to zniesmacza... przynajmniej mnie. Ostatnio oglądałem ten filmik

https://www.youtube.com/watch?v=jD9h09ER-y4

Niby taki trochę FANMADE ale to się nazywa prawdziwa walka WRĘCZ (tylko o ten moment mi chodzi). Powinni trochę popracować nad tym serio.

ocenił(a) serial na 7
Miczelov

Bardzo zabawnym jest poczytanie sobie takich relfleksji, będąc na już po wszystkich wydarzeniach ;D.

Miczelov

Gdzie jest Batman gdzie Superman?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones