PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792287}
7,3 970
ocen
7,3 10 1 970
Lekarze na start
powrót do forum serialu Lekarze na start

Czy to polska wersja serialu "Chirurdzy"?

diem_carpe

Chyba za taką można uznać tvnowski serial, który nazywał się bodajże "Lekarze" z Magdaleną Różczką. Ale również odnoszę wrażenie, że "Lekarze na start" inspirują się mocno początkowymi sezonami "Chirurgów"... Nawet Zuza i Meredith mają sporo wspólnego ;)

ocenił(a) serial na 7
princessofall

Też odnoszę takie wrażenie. Na początku byłam sceptycznie do tego serialu nastawiona, ale z obejrzeniem całego odcinka spodobał mi się.
Wielkim plusem jest to, że nie ma tutaj tych samych aktorów, jak w innych serialach.

ocenił(a) serial na 8
diem_carpe

No poszli w te stronę
Ciekawe czy pokażą jak lekarz ma zawał po długim dyżurze ??

diem_carpe

nie oglądałem chirurgów, a lekarzy na start dopiero zaczynam oglądać z PULS2; ale ten jeden 'cwaniaczek' (imienia nie pamiętam) przypomina mi Cole'a z ostatniego sezonu Scrubsów.. (i w gruncie cieszyłbym się jeśli LnS byłyby polskimi scrubsami :D) Zuza jako ekwiwalent J.D, a ta okularna doktorka-szefowa jako odpowienik Dr. Cox. heh, chyba muszę znowu Scrubs'ów oglądnąć :)

diem_carpe

Też tak pomyślałam, np. przemowa Konarskiej do stażystów jest bardzo zerżnięta z przemowy Mirandy Bailey do młodych lekarzy w pierwszym odcinku „Chirurgów”. I wiele innych podobieństw. Stać by było TV Puls na wykupienie praw do takiego amerykańskiego hitu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones