PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792287}
7,3 970
ocen
7,3 10 1 970
Lekarze na start
powrót do forum serialu Lekarze na start

Jako miłośniczka chirurgów mam duże wymagania jeśli chodzi o seriale medyczne. Tu zaskoczyłam się pozytywnie. Dobry serial, ze świetna obsadą. Szeptycki (<3), Grabowska, Gurłacz, Chudzicki to utalentowani aktorzy i jeszcze pokażą na co ich stać. Niezły scenariusz. Twórcom seriali się wydaje, ze wystarczy wielka obsada, a scenariusz, to tam, jakoś to będzie. Będzie, ale klapa. Tu jest inaczej. Dużo pacjentów w każdym odcinku. A nie jak w niektórych rodzimych serialach 1 pacjent na 5 prywatnych rozterek bohaterów. :D Wiadomo i tu są pokazane problemy stażystów, ale są zachowane proporcje. Pewnie jest parę błędów medycznych. Ale nie znam się na medycynie, wiec i tak ich nie zauważę.
Jak dla mnie lekki, przyjemny serial, momentami humorystyczny, bardzo dobrze zagrany. O wiele lepszy niz szumnie reklamowana diagnoza. A zapewne z mniejszym budżetem niż tvnowska produkcja. W sam raz po pracy i uczelni. Do obejrzenia raczej w internecie ze względu na słabą (przynajmniej dla mnie) godzinę emisji. Czekam na więcej odcinków a może nawet na kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 8
karola177

Jak dla mnie: znakomicie się ogląda!
Plus fajni, młodzi i zdolni aktorzy. A bonusem są gościnne występy mistrzów (przede wszystkim Aldona Jankowska, czy wielki Marek Siudym).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones