PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95051}

Liga Sprawiedliwych

Justice League
7,6 5 086
ocen
7,6 10 1 5086
Liga Sprawiedliwych
powrót do forum serialu Liga Sprawiedliwych

Szczerze?

ocenił(a) serial na 9

Jakby w każdej kreskówce utrzymywano taką chronologię, i wszystko z brakiem błędów i akcje byłoby wszystko idealnie wydawało mi się że tylko oryginalna liga będzie najpoważniejsza ale później odłam bez granic przebudowa i inne rzeczy, wrócenie do wątków z innych odcinków z pierwszej siódemki z takimi detalami nawet dubbingu jestem szczerze pod wrażeniem. To najlepsza kreskówka bez błędów z bitwami i nie bano się użyć kilku kwestii, bitew oraz tematu śmierci. Genialne.

ocenił(a) serial na 10
filmmaniak_3

Zgadzam się, to jest perełka wśród produkcji, które niby to są adresowane do starszych dzieci/młodszej młodzieży, ale tak naprawdę dobrze się je ogląda jako osoba dorosła jako serial akcji. Jasne, niektóre gagi są dla dzieciaków, ale z drugiej strony serial omawia takie tematy jak honor, obowiązek, zdrada, śmierć (Shayera zabijająca Grundy'ego z litości - jakie to jest ciężkie psychologicznie!), odpowiedzialność, pokazuje machinacje polityczne i różne podejście do władzy. Wątki z życiem uczuciowym superbohaterów są rozpisane o wiele lepiej i bardziej realistycznie (sic!) niż w niejednej Neflixowej obyczajówce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones