PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95051}

Liga Sprawiedliwych

Justice League
7,6 5 086
ocen
7,6 10 1 5086
Liga Sprawiedliwych
powrót do forum serialu Liga Sprawiedliwych

Mój to Flash ze względu na humor i fajną moc xD

awesomeone1

też uwielbiam Flash'a z tych samych powodów, które zostały podane powyżej :D ON JEST MEGA <3 Nie wyobrażam sobie LS bez niego!

ocenił(a) serial na 9
awesomeone1

Też uwielbiam Flasha (dokładnie te same powody) ale moim faworytem jest Batman. Zawsze ma wszystko zaplanowane, jest dobrym detektywem, umie się poświęcić i jest taki mroczny i tajemniczy :)

ocenił(a) serial na 10
amy54321

O ile nie lubie zbyt Batmana ( irytuja mnie jego zasady moralne ) to w tej kreskówce jest moim faworytem - podoba mi sie ten jego mrok i tajemniczość,asy w rękawie i ten brak emocji
nie zabijciw mnie za to ..ale nigdy nie lubilem flasha.Nie wiem czemu,jakos mi nie podszedl

awesomeone1

The Question z ta swoja obsesja na punkcie konspiracji. Niesamowicie pozytywnie rąbnięta postać, niezwykle charyzmatyczny, niesamowity głos Jeffrey'a Combs'a super image (ta maska :D widać na kim wzorowany był Rorschach z The Watchmen) no i dodatkowo jest lepszym detektywem niż B-Man, w końcu to on rozkminił plany Luthora i próbował go zabić :D No i ten jego romans z Huntress ;)

Uwielbiam te fragmenty:
https://www.youtube.com/watch?v=D7KU2NGpTsQ

https://www.youtube.com/watch?v=PjZohyn7Vjc

ocenił(a) serial na 10
awesomeone1

The Question (polska wersja: Sąda) to mój ulubieniec, za te wszystkie jego maniakalne teksty, które jednak mówią prawdę. :D
No i oczywiście Batman za bycie mistrzem we wszystkim i wieczną, profesjonalną powagę.
BTW Z dumą muszę powiedzieć, że The Question w polskim dubbingu brzmi dużo lepiej

ocenił(a) serial na 10
AiS_366

Jakieś odcinki z Sada? Bo bardzo mnie zainteresowales ta postacią

ocenił(a) serial na 10
awesomeone1

WW i Hawkgirl

Zawsze miałem słabość do kobiet

ocenił(a) serial na 9
awesomeone1

Moim ulubionym bohaterem z DC od zawsze jest Batman (i przyznam się, że mam na punkcie Batmana lekkiego świra). Ta kreskówka nie jest wyjątkiem. Najbardziej w niej podobało mi się, że pojawiły się w niej pary Dick Grayson i Barbara Gordon oraz Bruce Wayne/Batman I i Diana Prince/Wonder Woman. Są to pary, które zajmują czołowe miejsce na mojej liście ulubionych par superbohaterów. Fajne było też wprowadzenie przez twórców serialu par Oliver Queen i Black Canary oraz Sąd (The Question) i Huntress, które też są moim zdaniem super. Szkoda tylko, że zarówno związek Dick'a i Barbary jak i Batmana i Diany ostatecznie się rozpadły. Jeśli chodzi o związek Dick'a i Barbary to uważam, że była to podłość ze strony twórców niszczyć ten związek. A w sprawie związku Batmana i Wonder Woman to się trochę nie ździwiłem, że się on rozpadł, bo Diana nie zbyt rozumiała sposób bycia Bruce'a i jego sposób postępowania, więc nie całkiem mogła zrozumieć sens jego niektórych decyzji co ostatecznie doprowadzało do nieporozumień i w końcu do zerwania. Ja osobiście widziałem wiele seriali i filmów o Batmanie i znam go dobrze jeśli chodzi o jego charakter i sposób bycia. Nawet chyba wiem co Batman chciał powiedzieć Dianie w odcinku "Ta mała świnka", bo zgaduję, że znam go na wylot (w sensie podejmowanych decyzji i powodu takowego ich podjęcia).

ocenił(a) serial na 6
awesomeone1

Zdecydowanie Marsjanin. Niestety, tę postać zawsze przedstawiano po macoszemu...

ocenił(a) serial na 10
Xarthras

O nie zgadzam się...W LS pojawił się w 47 odcinkach na 52 czyli najczęściej że wszystkich.Nawet częściej od Batmana i Supermana a to w końcu oni są ,, Trójca bohaterska"razem z Wonder Woman

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones