Line of Duty Wydział wewnętrzny
powrót do forum 4 sezonu

zapowiada się zdecydowanie nie gorzej od poprzednich. A finał pierwszego odcinka....OMG!

ocenił(a) serial na 10
pogodno_2

Robi się co raz lepiej, a jesteśmy dopiero w połowie, na szczęście.

Pomezaniac

Taaak, słyszałam, tym bardziej żółć mnie zalewa z powodu braku czasu. Nie wywiązanie się z obowiązku obejrzenia tak znakomitej rzeczy też uwiera. Czasem ciężko jest trzymać Line of Duty ;)

ocenił(a) serial na 10
pogodno_2

Może i lepiej - jak pojawi się czas to obejrzyj całość za jednym zamachem - tak najlepiej wg mnie się ogląda. Szkoda, że nie mam cierpliwości, aby samemu poczekać do końca serii :)

Pomezaniac

Brak czasu, albo brak cierpliwości, oto jest pytanie ;) Ale pomysł z obejrzeniem calej serii jest wiecej niz zacny! Emerytura. Wszyscy wynocha. Tylko ulubione seriale, całe serie, only ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Czy wiecie ile będzie odcinków 4 sezonu?
Dopiero przed sekunda zorientowałam się ze ten wspaniały serial jest ponownie :)
Biorę się za oglądanie :)

maagdaa1

Prawdopodobnie sześć. Ja dopiero, niestety, znalazłam dwa, palce zgryzione, ale co zrobić. BTW. Są świetne, jak zawsze ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

ja też znalazłam dwa...oba rewelacyjne.
również siedzę i gryzę pazury ;)

maagdaa1

Myślisz, że już czas na kozetkę? ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

hahahahaha ;)
myślę, że na to nie ma już rady ;)

maagdaa1

Nie ma. Jestem tak bezwolna przy tym serialu, że jak tak dalej pójdzie i będą kolejne sezony, trzeba będzie rozwalić świnkę skarbonkę i pójść po pomoc ;)

ocenił(a) serial na 10
pogodno_2

Ja już jestem po 5 odcinkach :) wiecie jak ciężko pisać bez palców?

ocenił(a) serial na 9
Pomezaniac

czy jest już gdzieś tłumaczony 3 odcinek?

ocenił(a) serial na 10
maagdaa1

Nie wiem niestety. Z angielskimi napisami ogladam. Na pewno sie w koncu polskie pojawia, cierpliwosci! :-)

Pomezaniac

Cierpliwości.....taaaaaa.....baaaardzo śmieszne ;)

ocenił(a) serial na 10
pogodno_2

Mialo byc smieszne ;-) moze spodoba sie Wam inny serial tymczasem, niestety nie brytyjski, ale polecam (3 sezony, tj. 30 odcinkow w tydzien niecaly zniszczylem) - "Bosch". Bardzo policyjny :-)

Pomezaniac

Zaczęłam trzeci sezon....zgadzam się....baaardzo policyjny ;)

ocenił(a) serial na 10
pogodno_2

Eee a myslalem, ze wyskocze z nowoscia, a tytul jednak znany... Ale dobrze :-) dobranoc, pchly na noc

Pomezaniac

Dzięki, mimo wszystko, liczą się chęci, he, he.... Pchły biorę z przyjemnością na noc ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Bosch tez jest mi znany :)

ocenił(a) serial na 9
maagdaa1

a czekając na napisy pl oglądam Quarry (Zamęt)

maagdaa1

Zaliczone! ;)

ocenił(a) serial na 10
pogodno_2

To się pochwalę, albo pożalę - sezon 4 skończony. Pozostaje czekać na następny, co zostało potwierdzone słowami: Line of Duty will come back with next season! :)

Pomezaniac

IMO najsłabszy sezon w całej serii. Punkt kulminacyjny słaby, odnoszę wrażenie, że autorom scenariusza zaczyna brakować pomysłów, Jeśli kolejny sezon ma traktować o poszukiwaniu innych "balaclava man"'ów pracujących dla Policji - to ja passuję...

ocenił(a) serial na 10
schellenberg

Dziwne. Mi sie bardzo podobal. Byl swietny tak jak poprzednie sezony. Twoje zdanie, ale zamiast porownywac sezony, sprobuj porownac ten serial do innych seriali tego typu. Chyba nie tak latwo bedzie Ci znalezc lepszy, tudziez porownywalny. Ja tam jaram sie tym serialem i postaciami ze nie znosze krytyki wobec niego ;-) a co bedzie w nastepnym, zobaczymy. Ps. bez spojlerow, dziewczyny jeszcze ogladaja :)

Pomezaniac

Owszem, dziewczyny, przynajmniej jedna, wciąż oglądają. Trzeba było wyjechać na długi weekend, wrócić i WRESZCIE ujrzeć napisy do...trzeciego odcinka. Na tym etapie nie podejmę się opiniowania całego sezonu, za bardzo opóźniona w temacie jestem. Czytam opinie obu interlokutorów, mocno różne, hmmm, tym ciekawiej się to dla mnie zapowiada. Chętnie podzielę się opinią, szczególnie, że uważam ten serial za jeden z najlepszych w ogóle. Swoją drogą, zastanawiam się, ile seriali miało tak za......cne trzy sezony. A może i cztery ;)

ocenił(a) serial na 10
pogodno_2

Pierwsza myśl, to ten serial, to: Homeland :-)

Pomezaniac

Brawo, pełna zgoda! Co dalej?

pogodno_2

Nie byłbym sobą, gdybym nie zamieścił "Broen |Bron" ;-)

schellenberg

Nie byłbyś ;) Trudno się nie podpisać pod tym tytułem. Ja nie byłabym sobą, gdybym nie dopisała "The Killing" ;) Filmowo tyle, proszę Pana ;)

Pomezaniac

Po czwartym odcinku jestem zdecydowanie na TAK. I mam nadzieję, że "tak" mi zostanie do samiuśkiego finału ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

Oglądam właśnie 5 odc i dla mnie pełna zgoda co do wyjątkowości tego serialu.
swoją droga The killing również kocham :)

maagdaa1

He, he, cieszę się bardzo, "The Killing" zrobił ze mnie maniaczkę serialową. Zamurowało mnie, więc po skończeniu (wtedy jeszcze trzech sezonów), dla odmurowania, zaczęłam...... oglądać od nowa ;) I do dziś funduję sobie, raz na jakiś czas tete a tete z nim. Jestem wciąż przed piątym odcinkiem"Line of Duty", ale wieczorkiem, wszyscy wypad i oddaję się do dyspozycji AC-12 ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

u mnie tez Linden i Holder byli jednymi z pierwszych ;)
5ty obejrzany a 6tego nigdzie nie znalazłam...zwariuje czekając ;)

maagdaa1

Proszę Cię, detektyw Holder......;) Ja tez wczoraj połknęłam piąty, na szósty, standardowo, trzeba będzie poczekać z tydzień.

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

teraz Holdera możemy oglądać w HOC :)
wiem, wiem to już nie ten sam Holder....;)

maagdaa1

Nie ten sam. W "The Kiliing" wszystko mi w nim pasowało, te jego ciuszki, luz, teksty, tak genialnie współgrał w tym wyglądem, ze pobicie tej roli do łatwych zadań nie należy. Jedno jest niezmienne. PRZYSTOJNY wciąż, więc patrzenie na niego zupełnie mnie obraża ;)

pogodno_2

Świetny sezon, szósty docinek naprawdę mnie zaskoczył i wgniótł w fotel ! Już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu, bo już wiadomo, że będzie. Serial jest niesamowity, uwielbiam go i mógłbym opowiadać o nim godzinami. Jestem ciekaw, co dalej z gangiem "ludzi w kominiarkach" No i bardzo mnie zastanawia, co będzie w następnym sezonie, oj mam nadzieję, że będzie się działo :D

Lemur_20

Ja wciąż przed finałem, więc proszę mi tu delikatnie ze stopniowaniem emocji ;) O serialu już pisałam, jeden z najlepszych, bez dwóch zdań. Ba, bez jednego ;) No i co ważne, o czym piszesz, będą następne sezony!

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

jestem na gorąco po 6stym odcinku. Jednym słowem miazga!
Razem z Wami czekam na kolejny sezon :)

maagdaa1

Plus ja-wciąż-na finał ;)

pogodno_2

Czekamy na Twoje wrażenia z finału 4 sezonu, bo jest miazga tak jak napisała maagdaa1. No i naprawdę się cieszę, że są osoby, które uważają, że ten serial jest świetny ! Pozostaje czekać na informacje odnośnie sezonu 5 :)

Lemur_20

Jak widać są osoby, które nie tylko tak uważają, ale jeszcze potrafią czekać na opinię opóźnionych językowo towarzyszy serialowych, he, he. Jak ja się mogę, poza skromną opinią po finale, odwdzięczyć? ;)

pogodno_2

Jak już obejrzysz finał możemy podyskutować o serialu i o tym, co może być dalej ;) Można się też umówić ^^ Poza tym chciałem dodać, że uwielbiam ten utwór, co leci zazwyczaj na koniec sezonu w podsumowaniu. Mam ciarki jak tego słucham, jest boski ! :D

Lemur_20

He, he, podyskutować zawsze warto, tym bardziej o TAKIM serialu. Można się tez umówić....rozumiem, że na dyskusję ;) Utwór fajny, to fakt. Mam nadzieję, że doczekam napisów do finału w najbliższym czasie, ale chętnie też poczytam Wasze opinie ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

pogodno są napisy, ja też czekałam na ten 6sty aż się doczekałam ;)

maagdaa1

Widzisz, cierpliwość potrafi nagrodzić, mam nadzieję, że będziesz piać z zachwytu ;) Ja-ostatnia, ale na pocieszenie mogę sobie powtarzać, że ktoś, gdzieś, kiedyś powiedział, że ostatni będą pierwszymi. Co by to nie miało znaczyć ;)

pogodno_2

Napisy jak i 6 odcinek dostępny ;) Już bez problemu można znaleźć. Polecam obejrzeć jak najszybciej. Ja bym chyba nie wytrzymał tak długo czekać na ostatni odcinek :P

Lemur_20

A ja wytrzymałam i dziś zamknęłam sezon ;) To co, znowu trzeba się uzbroić cierpliwość, dla odmiany ;)

ocenił(a) serial na 9
pogodno_2

mnie tylko zastanawia dlaczego AC-12 nie skupiło się bardziej na postaci tego technika, którego zabiła detektyw Huntley, tzn dlaczego nie zastanowilo ich, że chciałją poćwiartować.

KJO_2

Hmm. Teraz to ja mam parę nocy nieprzespanych ;) Mam nadzieję, że uda mi się to rozkminić przed startem nowego sezonu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones