PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604429}
4,5 1 646
ocen
4,5 10 1 1646
Linia życia
powrót do forum serialu Linia życia

Banalny serial i prymitywna gra aktorska. Tym jednym zdaniem mogę podsumować to
główno

justina23235

Nie wiem nie oglądałam ale mam zamiar obejrzeć jeden odcinek nakręcony w Orłowie na plaży. Dzisiaj szłam sobie do szkoły, a tu słyszę kamera...akcja! więc chyba to była linia życia.

klaudia59

Eeee... No to będziesz sławna:P

użytkownik usunięty
justina23235

Skoro to takie "g...." jak się wyraziłaś to po co oglądasz. A jak nie oglądasz to skąd wiesz, że to "g....". Po kulturze Twojej wypowiedzi nie ma co oczekiwać, że ten film będzie ci się podobał. Wystarczy spojrzeć na seriale które oglądasz i więcej pytań nie potrzeba. Wampiry, plotkara ... czy dalszy komentarz jest potrzebny?
Pozdrawiam prymityw... przepraszam justinę23235. ;*

Skoro mam konto na tym portalu to mogę skrytykować serial który nie przypadł mi do gustu. Co prawda obejrzałam tylko kilka odc. ale już zdążyłam wyrobić sobie zdanie na temat tego serialu i uważam że jest naprawdę słaby. A skoro ty nie oglądałaś Pamiętników ani Plotkary to skąd możesz wiedzieć że są do niczego. Wystarczy że spojrzysz na ranking seriali. Plotkara jest na 43 miejscu, pamiętniki na 24 a ta twoja linia dopiero na 2131. To chyba dowodzi że to ty się mylisz.

justina23235

Justina : haha.tak, na pewno xD Tylko przemknęłam i nie miałam czasu się przyglądać .
LaMariposa : Nie rozumiem , czemu oceniasz inne seriale, skoro nawet ich nie oglądasz .Co jest złego w wampirach ..? Boisz się ich czy jak ,a Plotkara.. to są seriale dla młodzieży , a nawet dorośli je oglądają , więc nie potrzebnie się czepiasz i nazywasz ludzi prymitywami.

ocenił(a) serial na 1
justina23235

Ja też się zgadzam z tobą. Moherowe berety będą wmawiały że Linia Picia jest wyjątkowa dla uzasadnienia swojego moherowego tasiemca.

ocenił(a) serial na 1
justina23235

Widzę,że kolejna osoba na poziomie na filmweb ;) najpierw się naucz pisać jak chcesz czerpać przyjemność z oceniania i komentowania filmów/seriali "główiniaro" haha (jak byś nie zrozumiała to jak już to jest gówno a nie główno ;) )

92bartek

Mogę pisać co tylko mi się podoba i nic ci do tego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones