Lipowo. Zmowa milczenia (2023)
Lipowo. Zmowa milczenia: Sezon 1 Lipowo. Zmowa milczenia Sezon 1, Odcinek 1

Odcinek 1

42m
5,7 282
oceny
5,7 10 1 282
Lipowo. Zmowa milczenia
powrót do forum s1e1

Mi się podobał

ocenił(a) serial na 8

Ja wciągnęłam się po pierwszym odcinku, nie wiem skąd aż tak niskie oceny. Bardzo podobała mi się i fabuła i gra głównej aktorki (chyba głównie dla niej oglądam bo ma "coś " w sobie. Mojemu mężowi też się spodobał.

ocenił(a) serial na 1
monia_tro

Ale książki znasz czy niekoniecznie? Bo to stad niska ocena. Swoisty gwałt na naprawdę fajnej serii.

ocenił(a) serial na 8
Olinka_10

Nie znam książki, ale serial sprawił że chętnie po nią sięgnę:)

ocenił(a) serial na 3
monia_tro

to sie zaskoczysz xD bo serial kompletnie odchodzi od ksiązki, która jest mistrzostwem w porównaniu z tym syfem.

lilly405

Po przeczytaniu uważałam, że to ta książka urąga ludzkiej inteligencji, ale serial przekroczył wszelkie granice.

Olinka_10

Ja książki znam i powiem, że też się wciągnąłem. Jednak z odcinka na odcinek poziom absurdu wzrasta. A już scena z szóstego odcinka z obroną lasu to tak mnie zażenowała, że zastanawiałem się czy oglądać to dalej. Ogólnie takie 4/10 obejrzeć i zapomnieć.

monia_tro

Kijowska bardzo fajna w tej roli. Wyrazista babka. Serial komiksowy i mi się to podoba. Przynajmniej coś innego w playerze.

Gorski_2

ale nie mozna nazwac tego serialu adaptacja ksiazki bo zupełnie inna bajka.

ocenił(a) serial na 8
emilia_krzesinska

Ale on nigdzie nie jest nazywany adaptacją. Po co to jęczenie, że ktoś wam książki nie zekranizował tak, jakbyście wy chciały? Sam serial jest bardzo dobrze zrobiony, a dawanie śmiesznie niskich ocen tylko za to, że reżyser i scenarzyści mieli inną wizję i luźno ją oparli na książce jest mega słabe i pokazuje, że kompletnie nie macie pojęcia jak oceniać filmy.

Mahosia

Książki nie czytałam, ale też uważam, że pierwszy odcinek kiepski i nie zachęca (mnie) do oglądania. Kijowska tak samo beznadziejnie gra jak w "Rysie". Oczywiście pooglądam całość.

monia_tro

Stawiam czereśnie przeciw kasztanom, że po twojej ocenie - jesteś typową maDką pol0m, wspierającą pis.

rjak

po twoim wpisie - jesteś typowym idiota . My tu o filmie a ty o Pisie- lecz sie chory z nienawiści osobniku.

emilia_krzesinska

Bez przesady :) peace

ocenił(a) serial na 3
rjak

Łoooo matkoooo, co za zryty beret z ciebie(celowo z małej litery). A po twoim wpisie stwierdzam żeś za ko lub innym badziewiem. Lecz się głąbie

zalo0

Jesteś lewakiem i to samo w sobie jest przykre. Współczuję, dużo zdrowia życzę.

ocenił(a) serial na 3
rjak

Dziękuję za życzenia. Widzisz jak łatwo oceniać i się mylić? Zawsze prawa strona. Pozdrawiam

zalo0

Czyli w aktualnej sytuacji to w sumie sam siebie obraziłeś jeszcze bardziej niż ja próbowałem. Wódz kaczynski, morawiecki, obajtek, czarnek, sasin, no piękna śmietanka ekspertów. Gratuluję, naprawdę trzeba mieć niezłe problemy psychiczne żeby wielbić w/w. Bez odbioru.

ocenił(a) serial na 3
rjak

A kto ich wielbi osiołku? Widać kto ma problemy psychiczne. Nie pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
monia_tro

podpisuję się pod Twoją wypowiedzią - oboje z mężem wciągneliśmy serial w jeden dzień :D az wstyd bo nie szlo się oderwać! książki NIE czytaliśmy

ocenił(a) serial na 5
monia_tro

Mnie tak sobie, nie mi...

ocenił(a) serial na 5
monia_tro

Mnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones