PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33896}

Lizzie McGuire

7,1 5 296
ocen
7,1 10 1 5296
Lizzie McGuire
powrót do forum serialu Lizzie McGuire

Serial dzieciństwa

ocenił(a) serial na 7

A tam, ja miałam najlepszą historię ;D
Hilary Duff. Ulubiona aktorka ;*. Ehh nie wiem kiedy przypomniałam sobie o tym serialu. Parę lat temu. A było to tak...
Hmm .. Pewnego razu, gdy cudem zaczęła działać mi kablówka, wyczekiwałam właśnie tego oto serialu. Aby go (jak myślałam) pierwszy raz obejrzeć. I nie wiem.. po paru minutach, po jednym odcinku lub po paru się żem zorientowała ;D No po prostu coś pięknego.. Przypomniało mi się... podobne historie, miejsce akcji, bohaterowie. I coś tam w głowie świta.. Oj taaak .. Gdy byłam jeszcze maaała często przebywałam u babci. I rano budziłam się bardzo późno. Ale czasami, nie wiem na jakim kanale leciał wcześnie pewien serial. Podobał mi się. Próbowałam odszukać jego tytułu w programie Tv (chodzi mi o gazetę) ale mi się nigdy nie udało.
No i właśnie to parę lat temu, kiedy kablówka zaczęła mi działać odkryłam, że to był TEN serial ;D. Ale cholercia.. Pamiętam że zawsze mówiłam "Tej blondynki nie lubię, a tą czarną kocham"... xD A może to nie codziło o ten serial.. Ale faajnie.. Blondynki (Lizzie- Hilary Duff) wtedy nie lubiłam a teraz tą blondynkę kocham ;D

90210_xD

heh to też moj ukochany serial dziecinstwa pamietam ze zawsze chcialam wygladac jak Lizzie te ubrania i fryzury ale teraz mam zupełnie inny gust :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones