PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33896}

Lizzie McGuire

7,1 5 296
ocen
7,1 10 1 5296
Lizzie McGuire
powrót do forum serialu Lizzie McGuire

do dziś pamiętam jak przeżywałam fakt że nie mieszkam w Ameryce, nie mam szafek w szkole i że po lekcjach trzeba a bynajmniej powinno sie odrabiać zadania kiedy oni w filmie tego nie musieli robić- aaah dało sie zdołować ale i tak uwielbiam ten bądź co bądź mało ambitny serial- chociaż puente zawsze miał xD

natasha_133

W Ameryce do 4 popołudniu siedzą w szkole to zadań nie mają. Inny świat.

Malazaa

Hmm ja tez do 4 ale z zadaniami, kartkówkami, sprawdzianami i bez szafek xD i stołówki na której full wypas..

ocenił(a) serial na 7
natasha_133

Taaak, dokładnie! ;D Ale teraz też załuję, że nie mamy tak jak w Ameryce ;] Wtedy szafki w szkołach - zaje***** ;D A teraz już muszę dołożyć że szafeczki musiałyby być na korytarzu i mieć szyfr. (Bo teraz mamy szafki ale w szatni i są na kluczyk).
No i oczywiście co..;d Tzn ten fakt zapożyczony jest z innych seriali młodzieżowych. A właściwie w tamtym czasie tylko z jednego dodatkowego - "Sabrina Nastoletnia Czarownica". Odrabiali lekcje zaraz po szkole (albo na przerwie <myśli2> w bibliotece. Taak, zawsze te książki ;)
A później to już tylko jeszcze jedna rzecz - cało godzinne przerwy obiadowe ;D I ta stołówka ;] Ehh tylko że zawsze pokazywali jakie to żarcie obrzydliwe ;/ No i później o ile się nie mylę jezszcze fajne było to że podczas tej przerwy można było wychodzić ze szkoły <"Veronica Mars">
Ojj ile jeszcze rzeczy by wymieniać ;]

natasha_133

heh, ja też pamiętam ;d tak chciałam mieszkać w Ameryce, mieć te szafki, stołówki (choć faktycznie jedzenie zawsze było fe xd), wychodzenie na długich przerwachg ze szkoly, lekcje po szkole w bibliotece czy cos a potem luz xd . też to przeżywałam ;d

ocenił(a) serial na 10
natasha_133

wy marzycie o amerykańskim siódmym niebie w szkole ale to nie wygląda to tak wesoło. Cieście się że nasz system jest jaki jest. Mam rodzinę w Stanach i wiem od kuzynostwa jak wygląda nauka. Określę to tak: jedno wielkie piekło.

pawel_murdock

Mają tam dużo głupich zasad i niebezpieczeństw, ale poziom nauki jest mega niski w porównaniu do naszego, więc łatwo się wybić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones