PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33896}

Lizzie McGuire

7,1 5 295
ocen
7,1 10 1 5295
Lizzie McGuire
powrót do forum serialu Lizzie McGuire

Ja niestety wychowałam się na pustej Hannie Montanie, szkoda że nie urodziłam sie troche wczesniej . Tak z 3-4 lata.

Dzoana95

A ja właśnie wychowałam się na Lizzy McGuire :P Hanne Montanę co prawda tez oglądałam, ale tylko przez krótki okres czasu (i Bogu dzięki :D)

Dzoana95

Interesujące. Jestem młodsza od Ciebie, a oglądałam Lizzy parę lat temu :)

Dzoana95

Jeśli liczbę z Twojego nicku wziać za rok narodzin to jesteśmy w tym samym wieku.. A ja pamiętam jak kieeedyś oglądałam parę odcinków Lizzy :D
Ale w sumie to się zgadzam- Lizzy jest lepsza od Hannah ! ;)

Suzee16

a ja się wychowałEM ! na Lizzie, choć to może za wiele powiedziane. .ale bardzo lubiałem ten serial - rok urodzenia 92

ocenił(a) serial na 8
Suzee16

Suzee16 Hanna może Lizzie buty lizać.
To tyle ;)

Dzoana95

Kurde, piękne czasy

ocenił(a) serial na 8
Dzoana95

a mnie wychowali rodzice ;)
i z tego co zauważam jest to dość powszechne...

ocenił(a) serial na 8
Dzoana95

Jeśli w nicku masz podany swój rocznik. To jestem dwa lata od ciebie młodsza i nie mam pojęcia jak mogłaś się wychować na montannie ? Ja od kąt pamiętam znam ten serial na minimaxsie (dzisiejszy zigzap) kiedyś naprawdę leciały tam świetne seriale.
Ps. przepraszam za błędy śpieszyłam się pisząc to . Pozdrawiam.

Dzoana95

Ja jak byłam bardzo mała, to Lizzie jeszcze leciała, niestety potem tv zaczęła rządzić Montana i niestety to na niej się wychowałam :/

Dzoana95

gdzie można serial online zobaczyć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones