Locke & Key
powrót do forum 1 sezonu

Oczekiwania były wielkie, wyszło jak zwykle.
Ten serial pełen jest dziur logicznych takich jak scena z pozytywką, przecież ponoć rozkazy wydawać może tylko ten kto przekręci klucz (scena na stołówce). Albo kiedy ten zabójca po ucieczce z więzienia celuje do bohaterów z pistoletu. Dlaczego wtedy nie użyli tej pozytywki?
Albo kiedy ten morderca ginie a tuż przedtym używa klucza do zamiany w ducha. Policjanci zamykają drzwi prsez które duch nie może przejść i spowrtem dostać się do ciała. Kilka chwil wcześniej chłopiec który również używa tego klucza bez problemu przelatuje przez ściany.

Widziałem kilka recenzji i artykułów o tym, że ten serial ma stać się następcą Stranger Things. Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

Daraxus

Wiele rzeczy mnie w nim wkurzyło, jak chociażby dlaczego Elli bierze klucz do korony cieni idąc po tą koronę do miejsca gdzie jest demon <co tam logika>. Ale drzwi i ducha bym się nie czepiała, jest wcześniej wyraźnie wyjaśnione przez młodego, że żeby duch mógł wrócić do ciała te konkretne drzwi muszą pozostać otwarte do czasu jego powrotu. ;)

apusia

Racja, to z drzwiami przegapiłem

ocenił(a) serial na 8
apusia

Albo jak ta babka leżała na ziemi bo ten mały dzgal tego demona. To skoro ona niby wyleciala przez balustradę to logiczne jest to że gdzieś musiała leżeć korana a oni nawet tego nie sprawdzili

ocenił(a) serial na 7
Daraxus

A w scenie na stołówce też chyba błędu nie ma: Gabe zamyka pozytywkę i otwiera ją ponownie sam. Specjalnie czekałam, czy popełnią błąd, kiedy pozytywkę przejmuje znów Kinsey - ale zrobili tu cięcie, więc niczego zarzucić nie można.

ocenił(a) serial na 8
Daraxus

Jak na moje czepiasz się szczegółów.

Tomek59_fw

Oj może się czepiam, ale jak dla mnie nie są to takie szczegóły. Ogólnie ten serial zapowiadał się dorbze, pierwsze kilka odcinków bardzo mi się podobały ale później wszysyko szlag trafił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones