PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95310}

Lokatorzy

5,6 26 463
oceny
5,6 10 1 26463
5,5 6
ocen krytyków
Lokatorzy
powrót do forum serialu Lokatorzy

Nie był taki zły

ocenił(a) serial na 7

Jak nie było nic ciekawszego to spokojnie można było obejrzeć

Marek32

A no prawda. Pamiętam, że leciał zaraz po ''Śmiechu Warte''

ocenił(a) serial na 7
emmeline37

Bardzo możliwe:)

emmeline37

A potem chyba Jaka to melodia teraz oglądam czasem na youtube zaważyłem że jest jeddn schemat np Ktoś coś podsłucha pod drzwiami nie dosłyszy i i jest afera potem wszystko się wyjaśnia tak ogólnie nie był zły.

użytkownik usunięty
Marek32

Ja go w dzieciństwie od czasu do czasu oglądałam. Niekiedy potrafił mnie rozśmieszyć. Lubię odcinek Porwana. Generalnie tam był przeważnie jeden charakterystyczny schemat tzw."głuchy telefon". Ktoś podsłuchał fragment czyjejś rozmowy. Źle wszystko zinterpretował i przekazał dalej. Powstawała z tego afera, która na koniec odcinka się wyjaśniała.

To samo napisałem .Miodowe lata z tamtego okresu to arcydzieło przy Lokatorach ,nawet Niania zjada lokatorów na śniadanie. 

użytkownik usunięty
Ruben_fw

Akurat Niani nie lubię.,bo nie przemawia do mnie tego typu poczucie humoru,więc już wolę Lokatorów i Sąsiadów.,jeśli mam wybierać,mimo że serial opiera się schemacie "głuchego telefonu" i wiecznych niedomówień.

Każdy odcinek do siebie podobny.

użytkownik usunięty
Ruben_fw

W sumie tak. Generalnie oba seriale są głupawe,ale dla niewymagającego widza w sam raz. Przynajmniej wiedzieli,kiedy ze sceny zejść.

I jeszcze wino,piwo,woda z kwiatków wylana na głowę Jacka ,Franka czy pana Romana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones